Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1, Hogyan intézzem el a...

1, Hogyan intézzem el a kártyacserét, ezen régi telefonon? 2, Milyen kártyát küldenének, milyen méretűt, mert ebbe még szerintem "Nagy" fajta van..

Figyelt kérdés

[link]

[link]



júl. 11. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan intézzem el a kártyacserét, ezen régi telefonon?"


Oda van írva.


"Milyen kártyát küldenének, milyen méretűt, mert ebbe még szerintem "Nagy" fajta van.."


Ugyan már jópár éve volt utolsó SIM cserém, de tudtommal még ma is univerzális 'kitörhető' kártyát küldenek. Így a megfelelő méretet csak simán kézzel kikell törnöd a keretből:

[link]

júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az jó ha kitörhető! 👍
júl. 11. 10:04
 3/7 A kérdező kommentje:

És ha ugy hagyom hagyom a 4G kártyát ami benne van az gond lenne?


Ahol járok ezzel a telefonnal ott még mindenhol működik.

júl. 11. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez a telefonhoz fölösleges a kártyacsere. Nem hinném, hogy tud 4G-t, 5G-t meg pláne.
júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen arra gondolok én is, hogy jóvanazúgy,


Atzól meg működik, m3g fig is reméllem,


Tehát nem (muszáj) nem kötelező a kártyacsere , ez csak egy ajánlás ugye?

júl. 11. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem felesleges a kártyacsere!

Időnként érdemes kicserélni! A kártyákat is fejlesztik, a régieket pedig nem már támogatja a rendszer. Tehát hiába van nem 4G-s telefonod, akkor is el fogja kezdeni dobálni a térerőt és meg fognak szakadni a hívások.

Ne a telefonon indítsd, hanem számítógépen.

Vagy menj be egy ügyfélszolgálatra és 2 perc alatt adnak egy új kártyát.

júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, 👍

jövőhéten be megyek s városba a Telekomhoz,

júl. 11. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!