Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet le állítani a...

Hogyan lehet le állítani a kártyás vásárlásokat az arcgm.com-ról?

Figyelt kérdés

Egy alkalmazást akartam aktívál a huwei appgallery-ben, amihez meg adtam a kártyám adatait.

Azt hittem egyszeri alkalom lesz, de folyamatosan vonja a pénzt le fele!


Le kell állítanom de nem tudom hogy hogyan lehet.



#mobil #App gallery
júl. 9. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Bár én sohasem fizettem még elő AppGallery-n alkalmazásra, de nézd meg a vásárlási előzményeknél, hogy le tudod-e mondani.

Melyik alkalmazás konkrétan?

júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A természet járó mobil alkalmazása volt.

Hol tudom meg tekinteni a vásárlási előzményeket?

júl. 9. 13:25
 3/8 retektorta ***** válasza:
Bár ez a jelenlegi problémádra nem megoldás, de én úgy szoktam ezt csinálni, hogy van Revoluton egyszer használatos kártya, és annak az adatait adom meg.
júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

AppGallery / "Én" - Ebben a menüben nézz körül.


Mellesleg a "TERMÉSZETJÁRÓ" - ra nem hinném, hogy AppGallery-ben fizettél elő, ugyanis AppGallery-ben NEM érhető el az alklamazás.

júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azonnal bank ügyfélszolgálata! Tudni fogják, mit kell tenni. Ezzel párhuzamosan távolítsd el a bankkártya-adataidat először az alkalmazásból, aztán az egész app galleryből (azaz hua fiókból). Ha a bankod lehetőséget ad rá, ideiglenesen blokkold a kártya online használatát, vagy tegyél rá limitet. Ha 1-2 hétig megvagy a kártya nélkül és az ügyfélszolgálat/huawei sincs a segítségedre, akkor a banknál végleges kártya letiltás , ekkor újat kell igényelned de a probléma garantáltan megszűnik mert a régi kártyád elhalálozik, hiába is próbálnak bármit vonni róla.
júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha minden igaz akkor sikerült megoldani a problémát!

Írtam a arcgm.com oldalon az ügyfélszolgálatnak hogy állítsák le az előfizetést és válaszoltak hogy le állították élvezem ki az előfizetésem amíg le nem jár.

Remélem hogy ma 10-or már nem jön sms levonásról.

Ha igen akkor bank!

júl. 10. 08:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mi is ez az arcgm? Az oldal átirányít, a természetjáróhoz látszólag semmi köze nincs. Lehetséges, hogy megadtad valamilyen hamis oldalon a kártyaadataidat mostanában? Kellett esetleg befizetned büntetést, tartozást (NAV), csomagkiszállítási díjat, amiről csak SMS-ben vagy e-mailben tájékoztattak? Gyakoriak az ilyen csalások, és csak akkor derülnek ki, ha jobban megnézed a feladó címét/számát, vagy a linket, amit küldtek.
júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmi nem volt.
júl. 11. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!