Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire érvényes az iphoneom...

Mire érvényes az iphoneom garanciája?

Figyelt kérdés

Angliában éltem és ott is vettem egy iphone 15 pro modelt, időközben hazaköltöztem és magát a készüléken az apple által adott 1 éves garancián kívül nincs semmi (ez is majd oktoberben fog lejárni) úgy tudom hogy ez az 1 éves apple garancia worldwide így itthon is érvényes?!


Azóta beletettem 295 ciklust az akkuba és jelenleg 100/95% on áll a kapacitása/degradáltsága. Az lenne a kérdésem hogy vonatkozik ez a mezei apple garancia akkumulátor cserére is vagyis bemehetek majd egy apple üzletbe vagy valamelyik viszonteladójához akik itthon intéznek garis ügyeket és kérhetek a garancia idő alatt akumulátor cserét? Tudom hogy 95% jónak számít és azt is hogy majdnem 300 ciklus után ez normális (240nél még 100% nak írta) de ha lehet kihasználnám az akku cserét még gari időn belül :)


Ha nem érvényes a garis történet akkor viszont "MAJD" hova érdemes vinni ahol biztosan jó munkát és eredeti akkut kapok ha kifizetem? ebben az esetben szerintem rá ér akkor vinnem ha majd 85% alá esik gondolom mert abból kiindulva hogya bartánőm még mindig egy XS-t használ a kezdetektől és 83% on áll az akkuja úgy hogy vagy majdnem 6 éves telefonról beszélünk eredeti akkuval eléggé nem rossz és még mindig bőven használhatóan kitart napi töltéssel (persze ott lehet hogy "jobb akkut" használtak mint mostanában)



júl. 4. 06:54
 1/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ez nem hiba. Ezt nem cserélik garanciában.


Én decemberben vettem szintén ilyen telefont, 87 ciklusnál tartok. :)

júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ráérsz 80% környékén cserélni az akkut.
júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az akku fogyóeszköz, nem vonatkozik rá jótállás a természetes elhasználódás okán. Akkor cserélik az akksit ha rossz. A tiéd nem rossz.

Elég sokat használod, mert a 295 ciklus napi több mint egy teljes feltöltést jelent októbertől kb. De ez nem garanciális probléma, hanem a te bajod.


Olvass: [link]


Itt cserélnek gyári akksit gyári technológiával:

Apple hivatalos szervizek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Minden más szerviz nem hivatalos és nem tudhatod hogy mit turkálnak a telefonodban!

júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


te vszeg nem vagy annyia hardcore user mint én mert én folyamat nyomom és ezért is szerintem az én akkum nem fog addig tartani és ezért van több mint 3x annyi benne. Ha majd ki kell cserélni akkor melyik üzlet a legtutibb ebben ahol biztos eredeti akkut kapok?

júl. 4. 08:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Ah bocsi köszönöm a választ rányomtam de akkor már megírtad melyik üzlet nagyon köszönöm még 1x :) a kérdésem már nem kérdés :))
júl. 4. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
2023 novemberében vettem az iPhone 15 Pro Max telefonomat. Jelenenleg 99%-os kapacítású és 66 ciklus van benne. Na erre jó az Apple garancia.
júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!