Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 mellé érdemes...

IPhone 14 mellé érdemes huawei watch gt 4 okosórat venni ,ha nem tudom 100%-ban kihasználni ?

Figyelt kérdés

Szóval az Apple watchok külsőre valahogy nem jönnek be és elég kevés az uzemidejük.

A huwei watch gt 4 elég szép csajos,jó az üzemidő ,sok hasznos funkció van. De olvasom a leírást és nem tiszta teljesen ,hogy mi is az ami nem működik iphonnal…

Segítsetek hozzáértők legyszi!



Leírás :


1. Választható multi-tasking (navigáció kerékpározás közben, időmérés edzés közben, üzenetek megválaszolása futás közben, időjárás megtekintése hívás fogadásakor stb.)


2. Naptár alkalmazás automatikusan szinkronizálja az eseményeket a telefonjáról


3. Bluetooth-hívás, üzenetmegtekintés és értesítés, üzenetek megválaszolása (a szöveges válasz, hangulatjel-válasz és gyors válasz iPhone készüléken nem támogatott), hangsegéd (iPhone készüléken nem támogatott) és hanghívás-értesítés (csak az üzenetek megtekintése támogatott iPhone készüléken)—> Bluetooth hívás lehetséges iPhonnal?



4. Időjárás, stopper, időzítő (testreszabható), ébresztő (testreszabható, csengőhang-beállítás stb.), zseblámpa (színes mód), távoli felvételkészítés, Super Link, telefonkeresés, zárképernyő PIN-kód, szinkronizált navigációs emlékeztetők (GMap), AppGallery és WeChat (csak Android telefonokon)—>itt mindegyik funkció csak Androidra érhető el vagy csak az Appgaleryre gondolt és a Wechatre ?



5. Zenelejátszás, offline zene, zenevezérlés, HUAWEI Zene szinkronizálás (csak Android telefonokon), hangvezérlő központ, Spotify stb. —-> Spotify-t tudom csak hasznalni zenehallgatáshoz?



tegnapelőtt 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Az IPhone 14-et sem használod ki közel sem 100%-ban. De a szüleid úgyis megveszik neked.
tegnapelőtt 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy nem

De én Ausztriában dolgozom és úgy vettem iPhone-t így 30 évesen :D

tegnapelőtt 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
És miért lényeges az hogy Ausztriában dolgozol? Magyarországon Piripócsfalván dolgozó is vehet egy telefont.
tegnapelőtt 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
de iphone mellé inkább Apple watch valo.
tegnapelőtt 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!