Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ennyire "lemaradva"...

Miért van ennyire "lemaradva" a telefonom?

Figyelt kérdés
Redmi 13C-m van 4g 128GB. Kb 2 hónapja vásároltam. Azóta már megérkezett rá,a Hyperos. Amit nem értek,hogy másoknak sokkal több mindent tud a 13C-jük mint az enyém. Enyémen alapfunkciók vannak. Volt egy 9c-m azon több mindent megtudtam csinálni mint ezen de miért? Frissítést nem kér,én töltök le,de nem változik igazából semmi. Ez miért van ?
tegnapelőtt 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifejthetnéd bővebben, hogy mi az a "sokkal több minden" amit mások Redmi 13C telefonja tud, a tiéd pedig nem, vagy hogy mik azok a dolgok amiket a régi Redmi 9C-n meg tudtál csinálni, ezen pedig nem. Így konkrétumok nélkül csak annyit tudok írni, hogy ott a Play Áruház, tölts le olyan appokat amikre szükséged van.
tegnapelőtt 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Mi az a redmi?
tegnapelőtt 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1>

Pl.a control center is más a több ismerősömnek,illetve a 9c-n is már nekem az volt. Itt még be sem lehet ilyet állitani. A képszerkesztő is más a többieknek,nekem pl az AI sem található még rajta. Elején igen,de azóta eltűnt. Sok rejtett funkció sem található meg rajta,amik már a 9en rég megvoltak.

tegnapelőtt 10:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Kamera funkciók is mások 13c-jén már sokkal több minden van enyémen be sem lehet állitani
tegnapelőtt 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szoftvert kellene frissítened?
tegnapelőtt 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy kell,mert magától nem mutatja hogy kell. És rá megyek hogy új frissítés letöltése,letölti de semmi nem változik.
tegnapelőtt 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg hanyas MIUI verzió van rajta?
tegnapelőtt 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14-es
tegnapelőtt 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!