Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy állítsam vissza a hirdeté...

Hogy állítsam vissza a hirdetéseket a telefonomon?

Figyelt kérdés
Tudom sokan örülnének neki ha hirtelen semmilyen alkalmazásban nem lehetne reklámot nézni. Viszont van olyan app ami akkor élvezhető, ha megnézek egy reklámot és pl kapok érte valamit. Így, hogy nincs reklám sok alkalmazást nem lehet élvezni, nem lehet haladni benne.

jún. 30. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan állítottad el?
jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Nokia 3310-en a Snake alklamazásban nincs ilyen probléma, valamit benézhettél.
jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sehogy sem állítottam el, amikor megvettük már ilyen volt. Csak a youtubeon van reklám, azok kivűl sehol. A helye megvan, h mondjuk nézz meg egy reklámot élesz plusz egy szín, de nem lehet rákattintanim
jún. 30. 22:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, de ha csak ennyire futotta, akkor elég szomorú. Feltettem egy kérdést, mert valamit nem tudok. Ha nem tudsz segíteni, akkor nincs értelme a kommentednek. Sok sikert a játékhoz a Nokiádon. Hiszen nagyon jól ismered. :)
jún. 30. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen teledon?
jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Milyen játékkal van ez a baj?
jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Segítek:


Ilyen egy jó kérdés:

- Ezt és ezt az eszközt használom, ezt és ezt végeztem el, ez és ez lett az eredmény, de én azt meg amazt szeretném, mit tehetek még?


És ilyen egy rossz kérdés (a tied):

- Nem jó, most mi van, hőő??

júl. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy semmilyen alkalmazásban nincs reklám. Normálisan feltettem egy kérdést. Ha nem tudsz segíteni akkor nem tudom miért osztod az észt. Xiaomi redmi note 11 a telóm. Ha nem tetszik, ahogy fogalmaztam sajnálom. Próbáltam röviden, hiszen ezen az oldalon nem lehet akármilyen hosszú szöveget beírni. Köszönöm az oktatást, majd ha lesz kérdésem, a te segítséged alapján írom meg. :)
júl. 1. 12:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a tűzfalon, hogy kap-e netet. A biztonság alkalmazásban lesz.
júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kap internetet, ott minden rendben
tegnapelőtt 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!