Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20 Pro telefonom...

Huawei P20 Pro telefonom folyamatosan újraindul. Bootloop lehet?

Figyelt kérdés

Munka közben kikapcsolt a telefonom, újraindítás során pedig csak a huawei feliratig jut el.


Tudomásom szerint ez bootloop lehet.


Nem értem ennek az okát sem, vigyázva volt rá, bár már 4 éves telefonom volt. Gyári töltőjével és adapterével volt mindig töltve, rendszeresen, nagyjából csak éjjel.


Töltőre dugom, bekapcsolom, rezeg egyet, megjelenik a huawei felirat, majd újraindul.


recovery menübe betudtam lépni 1-2 alkalommal, de hiába nyomom a hangerő le+bekapcs gombot, max a huawei feliratig jutok el.


Van esetleg rá megoldás?


Esetleges segítségeket köszönöm!



jún. 29. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Elfáradt, alaplap hiba
jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
6 éves telefonról beszélünk. Azért ez elég szép kor, ha mindennapos használatban volt.
jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez mar másfél éve történt, kb 3 évet szolgált nálam újonnan. Az még kevés ahhoz hogy egy perc alatt már használhatatlanná váljon :ad

Akksi cserével megéri próbálkozni?

Pár ezerért lehet kapni akksit, itthon ki is tudom cserélni. Egy próbát megérhet, vagy alaplap hiba, ami javítható egyáltalán?

jún. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!