Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12/13 pro max vagy...

Iphone 12/13 pro max vagy Iphone 15?

Figyelt kérdés
Épp telefon váltásban vagyok és nemtudom eldönteni, hogy egy Iphone 12/13 pro max-al járnék jobban vagy egy sima 15/15 plus-al? Tud annyival többet a régebbi pro, hogy érdemes azt választani? Vagy épphogy az újabb tud többet még akkor is ha nem pro?

jún. 28. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

12-es szériát ma én már nem vennék.

A 13 Pro Max elönyei:

120 hz képfrissítés, telefotó kamera, pro-res videó

A 15 elönyei:

2 évvel több szoftverfrissítés, jobb teljesítmény, nagyobb felbontású kamera, dinamikus sziget

Én a 15-öt választanám, mert jóval modernebb, és a 2 hiányossága a 13 Pro Max-al szemben nem akkora probléma. (Az iPhone animációk 60hz-en is jól néznek ki, és a telefotó kamerát valamennyire pótolja a nagyobb felbontású fökamera.)

jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából a 12-es szériát szinte én is elvetettem, nem is tudom minek írtam bele a kérdésbe :D
jún. 28. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:

iPhone 15

Én is ezt vettem

jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából most már csak a 15 és a 15 plus különbsége érdekelne. Mármint tudom, hogy a méret és ebből kifolyólag az aksi, de mennyivel többet tud gyakorlatban az aksi?
jún. 29. 01:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, minél újabbat érdemes venni, ezzel lehet 4-5 évre tervezni és nem fáj a fejed a frissítésen. Én most biztos valami Pro-t vennék, mert nagyon hiányzik a harmadik kamera a 13-asról. Ezenkívül semmi más nem hiányzik a Prohoz képest.
jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 nekem is az van
júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!