Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lecseréljem ezt a...

Szerintetek lecseréljem ezt a telefont?

Figyelt kérdés

Samsung Note 10 Plus 5G. Nincs összetörve meg semmi, jó kis teló, de túl nagy nekem, és néha netezéskor megakad, nehezen tölt be 1-2 weboldalt, elvégre 5 éves telefon.

Gondolkoztam, hogy vennék egy iPhone 13-at, ezt meg eltenném tartalékba.

Szerintetek gyorsabb lesz a 13, vagy nincs sok értelme cserélni?

Volt szerencsém kipróbálni egy XS Max-ot, tetszett, minőségi érzete volt, előtte meg 6s plus-om is volt.


jún. 26. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsabbnak gyorsabb lesz, mindenben jobb

Hogy megéri-e azt te tudod

jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Semmi értelme. Nem tud többet. Örülj annak hogy a jelenlegi telefonodnak nincsen baja és müködik.
jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
iPhone jobb,cseréld
jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem Galaxy s10 5g-m van ami 6 éves, de belülról ugyan az mint a galaxy note 10 5g. Sosem akadt még le, mai napig gyors telefon, szerintem végezhetnél rajta egy gyári visszaállítást, persze miután lementettél minden adatot aztán olyan megint gyors lesz mint új korában.
jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy S9+ telefont használok kevés alkalmazással, így elégedett vagyok a sebességével. Persze van ami megakad rajta, vagy nem azonnal történik, de 10k-t még így is megért nekem ez a teló. Az előzőnél ezerszer gyorsabb.


A te döntésed hogy szeretnél-e újabb telefont, de ha maradnál a mostaninál, azt javaslom hogy tedd rendbe: mentés, gyári reset, csak a szükséges appok telepítése. Így megint élvezhető lesz a sebessége.


Ha jobban kedveled az ios-t, és apple-re vágysz, akkor válts, végülis újabb készülék. Szerintem mindkét vonalnak megvan a létjogosultsága, van amiben az apple jobb és kényelmesebb, viszont van amit csak androidon lehet megoldani. Én soha nem váltanék iphone-ra, de az az én bajom. Egyébként van egy iphone 5-öm, imádom a kategóriájában, és tudom hogy az újak ezerszer komolyabbak, nagyon jó telók ugyanúgy mint a samsungok.

jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem cseréld. Elég ciki tavalyi telefonnal mászkálni.
jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelme lecserélni. Működik? Müködik.
tegnapelőtt 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!