Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szinte új,pár napos vagy...

Szinte új,pár napos vagy hetes műszaki eszközt mennyivel kellene olcsóbban adni, hogy azt meg is vegyék, és ne inkább a boltit válasszák?

Figyelt kérdés

Lehalt,4 éves okosórám helyett vennék másikat,lenne is egy újnak hirdetett,de szerintem nevetséges,hogy 80 ezerért adja,miközben 84 a boltban.

Tennék azért ajánlatot, de nem sértően alacsonyat.


jún. 22. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg pár napos az az eszköz, akkor internetes vásárlás esetén még ideje is van elállni.

Én mondjuk 70 körül tartanám reálisnak. Nagyon maximum 75, ha minden rendben van, tényleg sérülésmentes és ott van az eredeti csomagolás, számla, garanciajegy, miegymás.

jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mínusz áfa. Szóval olyan 20%
jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"80 ezerért adja,miközben 84 a boltban."

Miért nem a boltban veszed?

jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Értelmezd a kérdést!
jún. 23. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen nincs mit értelmezni.

Spórolni akarsz, az a te dolgod.

Mindenki annyiért árulja amennyiért akarja.

Konkrétan neked el sem adnám.

Én is árultam már cuccokat, és jöttek az okoskodók, konkrétan annyira meg akarta venni, hogy eljött személyesen, és úgy küldtem el.

jún. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Pedig van, csak nem jut el a tudatodig a lényeg, hogy enged 4 ezret az új árából, az röhejes, akkor te is inkább megveszed a boltban, mert mi magasság 4 ezer forint egy 80-ezres óránál. Olyan mintha el se akarná adni.

Ismerem én is azt az oldalt mikor szinte új, konkrétan 2 hónapos, 100 ezres Eheim akváriumszűrőt hirdettem 80 ezerért, aztán kaptam 50 ezres ajánlatot, az nekem is sértő volt, de 80-ért hirdettem és nem 95 ezerért.

jún. 23. 09:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!