Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom a szoftverfris...

Miért nem tudom a szoftverfrissítést megcsinálni (IOS) vettem tárhelyet is de valamiért így sem engedni?.

Figyelt kérdés

jún. 21. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

"vettem tárhelyet is"


Utólag biztos nem.

jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thunderfairy ***** válasza:
32%
Évek otta nem frissit a telefonom. Hála istennek. Müködik anélkűl is.
jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Segíthetnél egy kicsit! Mi a hibajelenség?
jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert esetleges felhő tárhelyet vettél, a készüléked tárhelye nem lesz több.
jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha biztonsági mentés után törlöm mondjuk a galéria tartalmát akkor az megmarad a felhőbe igaz?
jún. 21. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fontosak, s pláne, ha bizalmasak a képek (galériáról beszéltél),vagy egyéb fájlok, nos, akkor én azt, azokat biztos nem felhőben tárolnám (ami betelhet, feltörhető, stb.), hanem ami kicsit is bizalmasabb, ha tömegesen vannak ilyen fájljaim, nos azokat lementeném - adatmennyiségtől függően egy pendrive-ra, vagy mobilwinchesterre.
jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!