Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell hívás közben...

Hogyan kell hívás közben tárcsázni az ügyfélszolgálatos megfelelő menüpontot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Foxpost ügyfélszolgálatot szeretném elérni, de amikor lemondják, hogy melyik menüt kell választani, akkor a billentyűzeten választok számot, de nem törétnik semmi. Mit kellene tennem? NEm jön elő más ikon?



jún. 10. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hívás képernyőn van egy számbillentyűs ikon, azt kell megnyomni éa egy olyan billentyűzet jön fel amin csak a klasszikus telefon gombok vannak rajta, azon tudsz tárcsázni számokat. A sima billentyűzet erre nem jó. De ha így se működik, általában háromszor elmondja a menüt és utána automatikusan ügyintézőhöz kapcsol. Legalábbis ez a bevett szokás, de nem biztos hogy ők így csinálják.
jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így csinálom. De nem kezd el "kicsörögni". A híváson belüli billentyűzetet használom. És sajnos bontja a vonalt, nem küld ügyintézőhöz.
jún. 10. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy nyomja meg a végén a csillag gombot stb.?
jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szirty ***** válasza:

Kapcsold be a DTMF hangokat.

Ezek alapján azonosítja a másik oldal hogy milyen gombot nyomtál meg.

jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én hívás közben meg tudok jeleníteni egy számbillentyűzetet, és ha megnyomok rajta egy számot, búgó hangja van. Minden számnak más. (Ezt a búgást dekódolja az automata.)


Milyen telefon pontosan? És ha szabad megkérdeznem, hány éves vagy? (Csak azért, mert másképp segítenék a 80 éves nagyanyámnak aki a google-t is alig tudja használni, és másképp egy 18 évesnek aki azért nem érti mert sosem látott nyomógombos telefont.)

jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szirty ***** válasza:

"Minden számnak más. (Ezt a búgást dekódolja az automata.)"


Ez a DTMF kódolás.

jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

DTMF-t nem találok a beállítások keresőjében.

De érdekes, mert máskor pl az OTP ügyfélszolgálatnál működött a dolog, de az utóbbi időben többször több cégnél nem, csak általában úgy jártam, amit írtatok is, hogy egy idő után automatikusan ügyintézőhöz kapcsolt.

25 vagyok, egy régebbi Realma 8-cal.

jún. 11. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem találtam semmi infót, hogy a Realme 8-on ki-be lehetne kapcsolni a DTMF hangokat.


Azt nem írtad, hogy a képernyőn a számbillentyűzet megjelenik? Ha hívás közben nyomogatod a számokat, hallod a búgást? Ha egy ismerőst felhívsz és őneki nyomogatod a számokat beszélgetés közben, ő hallja (tehát továbbítódnak a billentyűhangok)?


Rákeresve találtam pár dolgot, ami problémát okozhat, pl. ha zajos környezetben próbálod (pláne kihangosítva) vagy túl röviden nyomod a gombot. Keress rá, hogy DTMF troubleshooting.


Esetleg megpróbálhatsz olyan appot feltenni, ami képes ezeket a hangokat legenerálni (úgy, hogy a hívott fél is hallja). Ha az a gond hogy nem búg, valahogy kikapcsolódott, és nem találod a visszakapcsolást, akkor ez segíteni fog.

jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ, segítséget!

Igen, a billenytűk megjelennek, de nincs "hangja", ha benyomok egy számot.

jún. 11. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!