Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges az hogy apple...

Lehetséges az hogy apple developer tag vagyok mégsem fizettem elő?

Figyelt kérdés
Még tavaly már nem is tudom hogy beregisztráltam valami bétára és azóta is le tudom tölteni az ios developer és public bétákat anélkül hogy valaha is előfizettem volna. Tudom hogy a public ingyenes de nekem a developer is még megvolt az ios 17 nél és most amikor megnéztem még azt írja hogy developer tag vagyok közbe életembe semmi pénzt nem fizettem ilyenért. Léttezik ilyen vagy csak nagyon hülye vagyok, és hol tudnám biztosra megnézni hogy tag vagyok e?

jún. 10. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:

"amikor megnéztem még azt írja hogy developer tag vagyok közbe életembe semmi pénzt nem fizettem ilyenért."

Nincs ebben semmi különös. Az Apple fejlesztői fiókja ingyenesen regisztrálható. Nem csak neked.

[link]

jún. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most már bárki le tudja a public betára frissíteni
jún. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!