Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy működő simkártya átalakíth...

Egy működő simkártya átalakítható esimre?

Figyelt kérdés
Van egy új telefonom azon esimként szeretném használni a telefonszámom, a régin pedig ugyanúgy mint eddig rendes SIM kártyával. Egyszerre működhet így a két telefon?

jún. 3. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos nem. Nem használhatsz két hangalapú SIM kártyát ugyan ahhoz a telefonszámhoz.

Azt viszont megcsinálhatod, hogy két SIM kártyát használsz netezésre ugyan azzal az előfizetéssel. Adatkártyának hívják ezt a szolgáltatást. Ugye van a rendes SIM kártyád, amelyről telefonálsz, meg használod úgy mint eddig, és van egy másik, amiről nem tudsz telefonálni, csak netezni az eredeti előfizetés terhére.

jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy sim egy telefonban lehet egyszerre, akár esim akár fizikai. Ha a szolgáltató támogatja, multisimet kérhetsz, de az is két külön sim, csak ugyanaz a számuk, ha felhívják mindegyik egyszerre csörög.
jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek! :)
jún. 3. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Telekomnál van multisim, elképzelhető hogy lehet igényelni úgy hogy a 2. sim esim legyen(telekomos vagyok, de nincs se multsimem, se esimem)
jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Telekommál vagyok, multisim-em van. Mindkettő e-sim, az egyik a telefonban a másik az órában van. A telefonban maradhatott volna a fizikai.
jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5:

A Multisim segítségével tudsz telefonálni is, SMS-t fogadni, vagy csak netezni?

A jelenlegi szolgáltatómnál (Yettel) tudtommal csak netezős kártya van, kíváncsi vagyok, hogy a Telekomnál ez miként működik. Miután a Yettel eloldozza az egy éves hűségláncot elképzelhető, hogy elhordozom a számom tőlük, mert viszonylag drága lett az utóbbi időben, és érdekel engem is ez a multisimes dolog. Korlátlan neted van? A másodlagos sim kártyán is korlátlan a net, vagy azon van valamilyen korlát?

jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Minden megy, e-mail, sms, telefon, net. Én is Y-nél voltam.

A netem korlátlan.

jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt örömmel hallom!
jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!