Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungs5230-ra lehet skypot...

Samsungs5230-ra lehet skypot tenni úgy hogy ne keljen érte fizetni?

Figyelt kérdés
Mármint hogy nem olyan mint ha fentlennék a weben hallottam már ilyenekről de nem biztos hogy pontos az információm.Előre is köszi a válaszokat!
2010. okt. 27. 17:07
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
Nagyon rossz az információd, mivel kell hozzá internet. Ingyen sehogy, sőt s5230-ra fel sem megy a skype, mivel nincs operációs rendszer rajta.
2010. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lenne oprendszere. A régi ezeréves mobiloknak is van oprendszere, különben nem tudnád használni...


Kérdező: ettől függetlenül felejtsd el, samnsung 5230-ra nem fogsz tudni skype-ot rakni.

2010. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bp1985 ***** válasza:
Akkor milyen oprendszere van az s5230-nak, vagy pl egy nokia 5110-nek? Áruld már el, mert érdekel. Köszi.
2010. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel fingod nincs, hogy az oprendszer mit jelent, ezért csak röviden mondom: "Olyan programrendszer, amely a számítógépes rendszerben a programok végrehajtását vezérli: így például ütemezi a programok végrehajtását, elosztja az erőforrásokat, biztosítja a felhasználó és a számítógépes rendszer közötti kommunikációt."


Ha nem lenne oprendszer rajta, mindent közvetlen gépi kóddal kéne irányítanod. De gondolom nem ezt teszed.

2010. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bp1985 ***** válasza:
Látom, értelmezéseddel problémák vannak. Köszi, tudom mit jelent. Azt mondd meg nekem, hogy milyen oprendszer van szerinted az s5230-on. Ne azt, hogy mit jelent, mert azt tudom én is.
2010. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia te kis tudós válaszoló.

Ha tudnád mi az az oprendszer, akkor tudnád azt is, hogy még ez a telefon se megy nélküle. Ha tudatlan vagy azért még nem kell másokkal vitázni. Írtam volna privátban, de úgy tűnik nem vállalod magad. Aki arctalanul szekál másokat és ráadásul tudatlan, az nem való ilyen helyekre.

Gondolom neked nem mondták otthon, de attól még a telón gyárilag TouchWiz 1.0 fut.

Remélem most már nyugodtan alszol.

2010. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bp1985 ***** válasza:

Frekvenciasáv GSM 4 band (global roaming)

Telefonkönyv db dinamikus

Memória MB 50

Memória bővíthetőség T-Flash (microSD)

Magyar nyelvű menü Van

Flight mode Van

Operációs rendszer Nincs

Készenléti idő óra 800

Beszélgetési idő óra 10

Súly g 94

Méret mm 104*53*12

Akkumulátor Li-Ion

Kijelző pixel WhVGA (240*400)

Színes kijelző TouchScreen

Színárnyalatok száma db 256k (18 bit)

GPRS Van

EDGE Van

Generáció 2,5G

WAP v2,x

EMS eMail

MMS Van

Infraport Nincs

Bluetooth A2DP

WLAN Nincs

Blackberry Nincs

Vibra jelzés Van

Kihangositás Van

Hanghívás Nincs

Hangjegyzet Nincs

Csengőhang letöltés Van

Dallamszerk. Nincs

Polifonia MIDI

MP3 MP3, MP4a (AAC, AAC+, e-AAC+), WMA

Rádió RDS

Kamera CMOS

Kamera felbontása 3,x Mpixel

Video 3GPP formats (H-263), MPEG-4, WMV

GPS Nincs

Java MIDP

Push to Talk Nincs

RotaS Nincs

TV be vagy kimenet Nincs

Brand SGH

Limited Edition 2010 FIFA World Cup Fan Package Edition, La Fleur Edition

Egyebek Teljes neve: Samsung S5230 Star, de egyes helyeken Samsung Tocco Lite néven fut!

SAR 0,53

Státusz Aktív (Megvásárolható)

VitaMax 27 990

Vodafone Komfort 19 990

Vodafone Prémium 12 990

Vodafone Top 10 990

Pannon akciós 8 990

Pannon Praktikum 29 990

T-Mobile előfizetés 24 hó 14 850

T-Mobile előfizetés 12 hó 22 990

T-Mobile Domino 29 990

N/A = Nincs adat.

Legutóbbi frissítés: 2010. 10. 26.


Hoppá, operációs rendszer nincs.

2010. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bp1985 ***** válasza:

A privát meg a sok barom (tisztelet a kivételnek) miatt nincs engedélyezve. Elején még tök normális emberkék írtak, aztán naponta jött az email, h mekkora kötsög vagyok, hogy le merem írni a véleményemet arról, ami nekik tetszik, és nekem nem. Szerintem ez egy ilyen oldal, el kell fogadni mind a negatív, mind a pozitív kritikát. Nem szeretek senkivel vitatkozni. Se itt, se más fórumon, se itthon, se munkahelyen. Viszont amikor tudom, hogy igazam van, akkor azt be is szoktam bizonyítani, mint most is tettem.


Szép estét, minden jót!

2010. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolthattam volna hogy egy elírás miatt jöttél lázba, ezt én is láttam, na és?

Rajtad kívül is vannak figyelmetlen emberek, egyedül ezt bizonyítja, semmi mást.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. okt. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bp1985 ***** válasza:
A touch wizre gondolsz, mint oprendszerre? Az nem oprendszer, hanem egy software. Az office is software, vagy a gta iv is, mégsem oprendszer.
2010. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!