Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem áll le a zene ha...

Miért nem áll le a zene ha hívnak?

Figyelt kérdés

Mindig rezgőre van állítva a telefonom, de ez évek óta így van, eddig megállt a zene ha hívtak, de valamiért kb 1 hete nem.

Hívnak, rezeg ugyan,meg kijelzi a telefin, de a zene megy tovább. Álltalában akkor hallgatok zenét ha teszek-veszek itthon, és nem figyelem a telefonom, és ezáltal észre se veszem ha hívnak. Ez sima hívásnál van csak, a messenger hívásnál leáll a zene.

Samsung s22 telóm van



#hívás #Hívás beállítás
márc. 18. 19:49
 1/3 anonim válasza:
Nekem a Xiaomim csinálja 3 hete ugyanezt. Hívás közben megy a zene, van amikor a tiktok lájv a háttérben megy és telefonálok, mindkettő egyszerre megy. Múltkor a fülemmel beállítottam egy ébresztőt. Szerintem vmi Android frissítés hiba lesz, nem ez lenne az első.
márc. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha messengeren beszélek, és hívnak sima telefonon, a messengert nem teszi le amikor felveszem a simát. Vannak érdekes dolgok

Köszi a választ.

Remélem javítják,mert elég zavaró

márc. 19. 07:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Újraindítás nálam megoldotta a problémát
márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!