Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztosító állja az egészet ?

Biztosító állja az egészet ?

Figyelt kérdés
Összetörtem az iPhone 13-as telefonom,a kijelző összetört most 2honapos a telefon.Biztosítás lett rá kötve de valószínű cserélni kell a telefont mert meghajlott az egész.Azt mondta az ismerősöm hogy nem fogják ingyen megcsinalni sem kicserélni csak ha fizetek ön részt.Nem értek ezekhez a dolgokhoz még sosem jártam így viszont jo lenne tudni hogy mennyibe fog nekem ez így fájni.Szerdan bírom csak bevinni a telefont a szolgáltatóhoz.

febr. 4. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasod a biztosításod feltételeit, és okosabb leszel. Mi nem tudjuk, milyen biztosítást kötöttél.
febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elméletileg sérülésre,lopásra stb megvan kötve de az nem lesz probléma hogy szinte biztosításba egy forintot nem fizettem mert 2honapja van a telefon és abból az első hónap ingyenes is volt
febr. 4. 22:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"az első hónap ingyenes is "


Az lényegtelen.


"Elméletileg sérülésre,lopásra stb "


A javítási feltételeket olvasd el zsenikém...

febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

El kell olvasni a kötvényt amit aláírtál.

Mi nem tudjuk elolvasni helyetted, mert ott van nálad a papír!

Abban van leírva, hogy a te esetedben a te általad megkötött biztosításnál pontosan mennyi az önrész.

Ezt kell majd kifizetned. 50-100Ft kb.

febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy van biztosításod, még elküldhetnek vele a sunyiba. Főleg ha ennyire nem vagy vele képben.
febr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt sem tudod pontosan mire kötöttél biztosítást, az nagy baj.
febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Médium biztosításom van.Lopásra is biztosít,a kérdés az hogy nekem ettől függetlenül kell fizetnem valamennyit vagy nem?
febr. 6. 16:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Törésre* lopás helyett azt akartam írni
febr. 6. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Hányszoírjuk még le????

HÁNYSZOR!?

Igen kell, az önrészt.

Azt meg olvasd el a kötvényen.

febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!