Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy S egy feltöltéssel...

A Galaxy S egy feltöltéssel rendes használat alatt meddig bírja az akkumlátora? (tulajdonosok)

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 09:29
 1/5 Tinker Bell ***** válasza:

3-4 napig bírnia kellene! Nekem S5230am van.Van, hogy 5 napig is bírja zenehallgatással együtt.

Ha nem jó az akkuteljesítmény vidd be szervizbe! Úgy is van még raja jótállás. Lehet, hogy kicserélik az akksit. Vidd a töltőjét is, mert lehet, hogy azzal van a baj!

2010. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha aktívan használod(net, zene, játék) akkor 1 nap. Ennyit bír egy okostelefon.
2010. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát, remek kérdés :D már majdnem fél éve megvan a galaxym de nagyon változó... van hogy 4-5 napig kibirja zenehalgatással mindennel, máskor meg 2 nap alatt úgy merül le hogy alig nyúlok hozzá...
2010. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt most nem a Galaxyról van szó hanem a Galaxy S-ről. Ez két különböző modell.
2010. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

basszus...akk az nem normális h nekem teljes használat mellett csak 5 óráig birja és 100%ról 05%re merül?:S

vmi elcseszhettem az első feltöltésnél?:S

2010. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!