Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merül gyorsan a telefon?

Mitől merül gyorsan a telefon?

Figyelt kérdés
1 hete vásároltam egy Honor 90-et. Sajnos azt vettem észre, hogy borzalmasan merül. 2019-es Huawei-em aksija is tovább bírja. Legtöbb dolog eco-ra van állítva. Játszani nem szoktam csak netezni, fotozni. Egy éjszaka simán merül 20%-ot ugy hogy alkalmazások le vannak állítva, wifi, bluetooth helymeghatározás kikapcsolva. Nincs meg hozzá a 66W-os töltő, de véleményem szerint a töltés is elég lassú. Igaz a huawei kapacitása 3900-as míg ez 5000—es.

jan. 29. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"1 hete vásároltam"


használt ?

jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha új küld vissza ...
jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha ájfón lenne már 10 nyomi itt verné a nyálát, hogy milyen szar az ájfón!!!
jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem használt, vadonat új. Teszteknél is elmondták, átlag felhasználással 24 órát azért bírni kellene az aksijának újonnan.
jan. 29. 18:28
 5/15 anonim ***** válasza:

24 órát?

Melyik bolygón?

jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4# akkor vissza ...
jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

3# egy már van

:)

jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7... oké... magas labda volt! :DDDD
jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hibás, ha tudod cseréld ki
jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
miért nincs meg hozzá a gyári töltöje ha a telefon vadi új ? akkor talán tényleg gyorsan feltöltödne .
jan. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!