Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-os vagyok, és azt...

T-mobile-os vagyok, és azt olvastam meg úgy tudom, hogy a telefonról ingyen lehet facebookozni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Viszont itt olvastam olyat is hogy vesz le pénzt, mert a 0. facebook.com-ot ha beírom, ugye ahoz bekell menni a netbe és a net ott alapból vesz le pénz. Ez igaz? Aki próbálta már attól kérdezem, hogy ha nem így van akkor teljesen ingyenes vagy vesz le pénzt?
2010. okt. 23. 14:15
 1/5 anonim válasza:
Majd' minden nap megkérdezi valaki ezt. Szóval, csak akkor ingyenes, ha a gyári böngészővel (nem opera, skyfire stb.) mész fel a 0.facebook.com-ra és NEM nézegetsz képeket. Ha olyan helyre tévednél, amiért fizetni kell, azt úgyis először közli veled, hogy fizetős tartalom következik, ott még visszamehetsz, mert akkor még nem von le. Ha ezeket betartod, akkor ingyenesnek kell lennie. Nekem legalábbis így sose vont le pénzt.
2010. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Amikor felraktad a kérdést, nem olvastad el, hogy használd a keresőt? Vagy a t-mobile oldala nem ad elég információt?
2010. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikor beírom hogy.. 0.facebook.com..akkor ezt adja ki: " Az adatátvitel költségekkel járhat. Folytatja? " Másnak is írja ezt? Amugy köszi az első válaszolónak a válaszát :)
2010. okt. 23. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megfelelően használod az oldalt, akkor fizetned kell, ez a lényege.
2010. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor kell fizetni ha például képeket nézek meg üzenetet? És hogyha n az adatlapomra megyek meg máséra azért is fizetni kellene? Szóval hogyha én az igenr emegyek, akkor nem lesz egyből fizetős?:S
2010. okt. 23. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!