Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel?

Miért nem ismeri fel?

Figyelt kérdés
Van egy ipod touchom rádugom a gépre , a gép beveszi kiirja h hibátlan de amikor elinditom az itunes-t nem ismeri fel. Mi lehet a baj?
2010. okt. 23. 11:51
 1/7 anonim válasza:

Valószínűleg rosszul van fordítva az iTunes (gondolom windows-od van). Próbáld meg linuxon

[link]

Innen le tudod szedni. Írd ki CD-re. BIOSban beállítod, hogy CD-ről bootoljon. Kiválsztod a magyar nyelvet és elindítod az Ubuntu kipróbálása a szá,ítógép módosítása nélkül opcióval.

2010. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh köszi , és akkor nem tesz fel op rendszert hanem csak addig amig a cd-t használja?
2010. okt. 24. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ubuntu, ha a fenti indítási módot használod, akkor nem ment le semmit a gépre, és nem is állít át semmit. Ilyenkor "live" cd/dvd-ként funkcionál, minden programot a cd/dvd-ről fog indítani, nem ment sehova semmit.......


Hátránya, hogy ha beállítod magadnak, és újraindítod, az összes beállításod el fog veszni, a következő indításnál kezdheted az egészet elölről.


Érdemes a windows mellé feltelepíteni a linuxot is, az eredeti windows is megmaradhat, és ha kell, el tudod indítani a linuxot is ( windows XP home és Slax linux is van a gépemen ).



Érdemes megnézni:


[link]


[link]


[link]


[link]


Sok ötletet, tanácsot találsz.....

2010. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, Kicsit segitett , de most ezt a linuxosat probálom megcsinálni. A Legnagyobb bajom hogy most már az iphonemat se ismeri fel:(
2010. okt. 27. 14:59
 5/7 A kérdező kommentje:
mércsak az lenne a kérdésem hogy Linux-ra valami olyan progi h app okat tudok tenni ipod touchra / iphone ra melyik a legjobb?
2010. okt. 27. 16:03
 6/7 anonim válasza:
Hát szerintem a Rythmbox alkalmazás, azt szokta ajánlani telefonnál meg médi CS-nél. Ha nem akkor google a barátod, van a csomagtelepítő program.
2010. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát szerintem a Rythmbox alkalmazás, azt szokta ajánlani telefonnál meg médi Cd-nél. Ha nem akkor google a barátod, van a csomagtelepítő program.
2010. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!