Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik az USB...

7Alvo kérdése:

Miért nem csatlakozik az USB kábel a számitógéphez?

Figyelt kérdés

Vettem egy Yourz 3 in 1 töltő és Adatkábel kábelt

Micro usb egy USB C és iPhone csatlakozóval és,ha csatlakoztatom a géphez nem történik semmi csak tölt internet megosztás vagy fájlok átvitele semmit nem tudok csinálni elvileg adatkábel is.



2023. dec. 27. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Nem tudom, és nem is érdekel hogy miféle paranoid tévképzeteid vannak, de semmi közöm a kérdezőhöz, csupán azért pontoztalak le, mert ostobaságnak tartottam a válaszaidat, aztán feltettem egy cinikus keresztkérdést. Nagyon egyszerű egyébként a megoldás: ha nem értek valamihez, akkor nem szólok hozzá, hanem csendben maradok. Te nem ezt tetted, olyat pedig ne próbálj állítani, hogy ezeket a válaszokat bárki is kiprovokálta volna tőled. Szóval kinél is fedezhető fel görcsös és kényszeres igyekezet? Nem a semmibe kötöttem bele. Ha leírok valami hülyeséget, és rám szólnak hogy ez hülyeség, akkor elnézést kérek mindezért, és le van tudva, te pedig ehelyett egy hülyeséghalmaz leírása után úgy kötsz belém, hogy fogalmad sincs sem a kérdésről, sem arról, hogy melyik user vagyok. Elárulom, értettünk már egyet néhány kérdésnél, és nem célom a gyűlölködés személyed ellen, de az ostobaságot nem tűröm meg.
2023. dec. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nagyon egyszerű egyébként a megoldás: ha nem értek valamihez, akkor nem szólok hozzá"


Ezt akár meg is fogadhatnád.

2023. dec. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"miféle paranoid tévképzeteid vannak"


Lehet, hogy olvastad egyes megszólalásaim és azt másolod, miután ezek az én szavaim (is). Fórumokon (is) gyakoriak a paranoid megnyilvánulások sajnos, szinte népbetegség.

Viszont a te szöveged unalomig ismerős már, meg a szokásos alak, aki két loginnal minősít le.

Szinte nem lehet megérteni, hogy valaki ilyen gyerekes minősítős játékokra onaninzál, ha nem tudnánk, hogy milyen fura figurák léteznek a világon.

Vitatémához szakmailag nincs mit hozzátenni, továbbra is csak az értelmetlen kötekedést látom, az itteni kötekedő figurától, amelyiknek láthatóan ez az élete, hogy mások időtöltését, hobbiját rosszindulatúan károsítsa. Szomorú élet lehet az...

2023. dec. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozom, hogy ilyen stílussal és gyermeteg személyiséggel jócskán szedtél össze ellenségeket, az viszont valóban nevetséges, hogy kedvedre szemezgetsz ezek közül. Nem az a szórakozásom, hogy kötekedjek itt, azt is megfogalmaztam, hogy miért tettem ezt, ennél többet nem tehetek. May the Force be with you.
2023. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!