Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szürkeinportos mobilok vásárlá...

Szürkeinportos mobilok vásárlása biztonságos? (Az Árukeresőn megbízható eladóktól)

Figyelt kérdés
A Coolmobile.hu oldalra gondolok elsősorban, de ha vannak megbízhatóbbak, akkor várom az ajánlásokat. Ők olcsóbban árulják a készülékeket, mint a hivatalos viszonteladók. Garanciázni soha nem szoktam a telefont, egyszerűen azért, mert az egy örökkévalóság, helyette inkább elviszem egy GSM szervízbe, és helyrepofozzák gyorsan egy kis pénzért cserébe. A kijelzőre mindig is vigyáztam, tokban hordom a telefonom mindig, tehát betörni nem fog.
2023. okt. 19. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Import
2023. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat. Köszönöm az észrevételt!

Én ér valamilyen hátrány a Xiaomi, vagy Oneplus telefonokkal itt Magyarországon azért, mert import? Tehát mint a google pixeleknél mondjuk, hogy nem megy az 5g hálózaton, vagy ilyesmi.

2023. okt. 19. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
A garancia érvényesítésénél lehetnek problémák, más gond nem szokott lenni.
2023. okt. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A coolmobile megbízható.


Én a 'mobilkell' oldallal szívtam.

Érdemes ma még a garanciális javítás ?!

Nem hiszem

2023. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3:

Az nem gond, mert soha nem szoktam élni a garanciával, ugyanis amíg az elmegy, meg valamikor visszajön, az akár több hónap is lehet. Van itt két nagyon jó szervíz, akikben maximálisan megbízom, és amikor ilyen gondom van, akkor hozzájuk fordulok segítségért. Legutóbb is a telefonom mikrofonjával voltak gondjaim, beadtam, elmondtam nekik a bánatom, pár nap múlva már hívtak, hogy mehetek érte, és azóta jobb, mint újkorában. Csak már ettől függetlenül megérett a cserére a készülék.

2023. okt. 19. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg ha bedöglik, azon az áron 2 mobil is kijön.
2023. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6os:

Coolmobile Xaomi ~35 ezer Ft....

Mutass ~20 ezerért mobilt ❗

2023. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!