Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs netem pályaudvarok...

Miért nincs netem pályaudvarok mellett másik új telival sem?(yettel)

Figyelt kérdés

Mindig elmegy a mobilnetem pályaudvarok közelében. De mellettem mindenki másnak van a teloján net.

Előfizetéses vagyok amiben van havi 4 vagy 5 GB net amit soha nem fogyasztok le mert zenét videokat nem is nézek mobilneten.

Tehát havinta fizetem a számlát amiben van netkeret.

Kirábban samsung a20 volt most samsung a34



#mobilnet #pályaudvaron
2023. szept. 4. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipp. A telefonod rácsatlakozik az ottani nyílt wifi hálózatra, ezért a mobilnetet nem használja. Viszont belépést igényelne a wifi használata, amit nem teszel meg, ezért az sem működik.

Már ha valóban úgy van, ahogyan leírtad.

Megoldás, ilyenkor kikapcsolod a wifit. Vagy belépsz, elfogadod a felhasználási feltételeket, vagy amit kell.


Vagy semmi köze ehhez és akkor fogalmam sincs.

2023. szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizonyára a Yettelnek ott ahol vagy, rossz a térereje, a vodának, vagy a telekomnak pedig jó.

Vannak helyek errefelé is, ahol a Telekom nagyon gyors, az otthoni netemet is megszégyeníti, a yettel meg a youtube-val is küzd.

2023. szept. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szar a szolgáltató, ilyennel nem szabad foglalkozni.
2023. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első rátapintott a lényegre. :) A bekapcsolt wifid rácsatlakozik valamelyik vonat nyílt wifi hálozatáta, ilyenkor lekapcsol a mobilnet, viszont oda be kéne jelentkezni, így sehogy sincs neted. :D
2023. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szar a szolgáltató (Yettel), wifit nem használ 2023-ban kb. senki.
2023. szept. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!