Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6120 classic t-mobile-on...

Nokia 6120 classic t-mobile-on miért nem megy az Ingyen Facebook amikor követtem minden utasítást még a beállításokban is?

Figyelt kérdés
PLS help nekem ez tényleg fontos lenne nem azért mert facebook mániás vagyok hanem ezen intézem az üzleti dolgaimat is!
2010. okt. 15. 22:46
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Net start csomag megvan? Amúgy a t-mobile oldalán, és itt is számtalanszot le van írva. múgy fizetni fogsz, mert csak a kezdőoldal ingyenes. Ha képet nézel, üzenetet küldesz, az már nem. Csak ezt elfelejtették leírni.
2010. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Üzenetet küldeni ingyenes. A 0.facebook.com teljes tartalma ingyenes. Ha el akarsz navigálni, képet megnézni, szól, hogy elhagynád az ingyenes területet. Nincs semmi átverés, teljesen korrektek.

Nekem nincs netstart csomagom, mégis működik, beállítás nélkül, valóban ingyenesen.

2010. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!