Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telegram beállítás - megkeresé...

Telegram beállítás - megkeresés telefonszám alapján teljes letiltása nem lehetséges?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a Telegramot.


Viszont van egy gondom:


Be szeretném állítani, hogy soha senki se tudjon telefonszám alapján megkeresni, viszont ilyen opciót nem ad.


Ezek vannak:


Who can see my phone number

-Everyone

-My contacts

-Nobody


Who can find me by my number

- Everyone

- Contacts

Viszont itt nincs "nobody"


Nem is lehet sehogy sem 100% beállítani ezt a dolgot?


(Az általam jelenleg használt alkalmazást be lehet állítani, hogy gyakorlatilag senki sem talál meg még keresve sem, csak én tudok rájuk keresni, vagy generálhatok egy QR kódot, ami lehet akár egyszer használatos is) ...


Hasonló kellene nekem Telegramra is.


Mert ha nincs, nálam elvérzik a dolog.



2023. aug. 11. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, angolul hogy van, én magyarul használom, de az opció alatt le van írva, hogy a kölcsönösen egymás névjegyei közt szereplő felhasználók meg tudják keresni egymást telefonszám alapján.

Tehát ha valaki nem szerepel a te kontaktjaid között, akkor nem is tud megtalálni téged. Szóval ne engedd a Telegramnak, hogy szinkronizálja a kontaktjaid, vagy ha már engedted, akkor töröld őket, van erre opció az appban.

2023. aug. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!