Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hagyományos telefon? Lent...

Hagyományos telefon? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Olyan nyomógombos telefont keresek,ami 4g képes, és jó az akkumulátora, ez alatt azt értem, hogy egy napot legalább bírjon ki, ha 4g hálózatra kapcsolok.

Nincsenek nagy elvárásaim, legyen benne egy korrekt böngésző, hogy megnézhessem az emailjeimet, felnézhessek néha facebook-ra, és pár órás böngészés alatt ne merüljön le, azért lenne fontos, hogy korrekt aksi legyen benne.

Ha tudtok valami nyomógombos telót ajánlani, ami megfelel ezen kritériumoknak, azt nagyon megköszönném. :)

Ha 1-2 beépített játék, van rajta, az + pont lenne, és FM rádió.



2023. aug. 8. 12:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le.

Valami győkér, nyomógombos ellenes.

pont a te linked segített.

gáz hogy más is pontozhat, nem csak a kérdező...

2023. aug. 9. 12:39
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, azt hittem, a köszönet csak a gsmarena-linknek szólt.
2023. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Dehogy. :)

Az is hasznos volt, de a te linkedből szemezgettem.

Az első válaszoló kívül mindenkit felpontoztam. :)

2023. aug. 9. 16:02
 14/15 Hintalow ***** válasza:
A 4g kèpes nyomógombos telefon megugorható, de a jelenleg piacon lèvő modellek közt szerintem nincs olyan, ahol böngèszőben úgy meg tudnál nyitni mondjuk egy facebook-ot, hogy közben nem vágod 3x földhöz a cuccot az alatt a 10 perc alatt, amìg betölti az oldalt.
2023. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

megszoktam

most egy nyomógombos 2g hálózatós telóval netezek. :)

Nekem pl szükséges a fizikai billentyűzet. :)

2023. aug. 10. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!