Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile előfizetésnél, hogy...

T-mobile előfizetésnél, hogy tilthatom le a netet?

Figyelt kérdés
leszedett a net kb 10ezer ft-ot, úgy, hogy kb megnéztem 2 oldalt. mit lehet csinálni???
2010. okt. 12. 16:32
 1/5 bp1985 ***** válasza:
2 oldal nem kerül 10 ezerbe. Ott mást is csináltál.
2010. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hívd a 1430-at,,,vagy a T-mobil honlapján is megteheted ha belépsz a telefonszámoddal és az előfizetői jelszavaddal!
2010. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
már egy héttel ezelőtt is volt vmi hasonló csak ott 30 at szedett le vkinek..
2010. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telenoros a lányomé, és a múlt hónapban közel 2000 Ft-ot, most meg majdnem 3000-et számláztak ki. Én az ügyfélszolgálattal beszéltem, le lett tiltva, és állította, hogy nem használt szolgáltatásért nem számolnak fel költséget, mert a teló többször visszakérdez, hogy valóban be akarsz-e lépni. Ezzel együtt azt is elmondták, hogy akár "véletlenül" is beléphetett. Na ez már így furfangos. A lányom viszont határozottan állítja, hogy még véletlenül sem netezett a telefonján. 5000 Ft-om bánja az elmúlt 2 hónapot, de most már teszek rá. És ez nem T-mobil, de a szívatás úgy látom megy mindenhol.
2010. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vodánál nem megy érdekes módon, bár nem a legjobb szolgáltató minőségre ez tény, de én csak azért maradtam náluk mert lehet hogy egy ezressel olcsóbb a t mobile családi opciós előfizetése (egymás közt ingyen) de az oldalukon ki van írva hogy max 100 óra per hó (az ügyfélszolgálatuk nem említi ezt), a vodánál korlátlan ahogy a netjük is!!
2010. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!