Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SonyEriccson w100 siprot...

SonyEriccson w100 siprot vettem a nap folyamán és észrevettem hogy nicnsen benne adatkábel. Miért van ez? Mert zatirják hogy számitogéppel szinkronizálhato meg 2gigás kártya van hozzá. Honnan szerezhetek hozzá adatkábelt és milyen való bele?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik mobilboltban kapsz kb. 1-2e Ft-s tétel. De ha küldesz egy privát e-mailt és Budapesti vagy, akkor adok én neked egy kábelt.
2010. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mobilaréna teszt:

A mi dobozunkban töltő és sztereó füles üldögélt. Elvileg a csomag részeként két gigabájtos memóriakártya is jár a készülékhez, adatkábel viszont nincs. Kár, hogy a töltőről nem választható le USB madzag (pedig ez manapság egyre több telefonnál így van), hiszen a készülék microUSB csatlakozóval rendelkezik, tehát szabványos. Ugyanez igaz a füles csatlakozójára is: 3,5 mm-es jack dugasz található a telefonon.

Lokális szinten Bluetooth áll rendelkezésünkre, illetve amennyiben szert teszünk egy teljesen hétköznapi microUSB kábelre, akkor ezt is használhatjuk. Ebben az esetben azonban a telefon újraindul, magát kettő darab külső meghajtónak mutatja (belső memória és microSD), ilyenkor mehet a másolgatás. Sehol nem találtam azonban beállítást arra nézve, hogy valami PC-s segédprogrammal is hajlandó legyen kommunikálni, mondjuk a telefonkönyv szinkronizálását szem előtt tartva, ami szerintem mindenképpen hiba.

2010. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) sanos nem Budapesti vagyok:( mikor megvettem láttam hogy nincs hozzáadatkábel de ugyvoltam vele hogy van itthon sony usb mert mindig oan telom volt...viszont ez annyira másabb mint az előzőek h csalódásként ért:( de hnap bemegyek egy telosboltba és vezsek egyet:) köszönöm:)
2010. okt. 11. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima micro USB kell hozzá amilyen pl az újabb Nokiákhoz is!
2010. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vettem ma usbt és műkösdik vele:) 2000ft volt de legalább van hozzé:)
2010. okt. 13. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!