Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Sony Ericsson...

Mi a különbség a Sony Ericsson w850i és a Nokia 6288 telefon között? Mivel tud többet a Nokia?

Figyelt kérdés
Vagy nem is tud? :O[azon kívül hogy a Nokia Nokia és nem Sony:) vastagabb és nem walkman mobil] fontos lenne hogy tudjak választani(:
2008. dec. 30. 01:04
 1/4 anonim válasza:
Hát,először is,a Sony Ericssonok hangzása sokkal jobb,mint a Nokiáké,mivel ugyebár zenetelefonok.A Nokia alkatrészei sokszor elég hamar tönkremennek,két ismerősöm két hónapos használat után cserélhettek új aksit.A Sony Ericssonok hihetetlenül ellenállóak,én már beleejtettem pocsolyába az enyémet,leesett két méter magasról meg hasonlók,és semmi baja nincs,a Nokia nem tudom mennyire bírná.Számottevő különbség nincs,mindkettő kamerája 2 megapixel,az elég jó(bár mihez képest).Alapjába véve,nekem a Nokia jobban tetszik kívülről,de ha srapabíró telefont szeretnél,ami kitart jó pár évig is,akkor mindenképp a Sonyt vedd meg,én is azt választanám :) Remélem segítettem :)
2008. dec. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy a Nokiák hamar tönkremennek. azok az ismerőseim, akiknek Nokiájuk van, nagyon régóta használják őket, 6-7 éve is némelyik.

Minőségben a legmegbízhatóbb telefonok.

abban igaza van az elsőnek, hogy a sony-k jobbak zenei hangzásban, de az újabb Nokiáknak is profi már a zenelejátszójuk, és a hangzásuk se rossz.

attól függ, mire akarod használni a telefont. ha profi hangzású mp3 lejátszónak is akarod hazsnálni a telefont, és nem számít a dizájn, válassz Sonyt. (nekem nem tetszenek)

ha minőséget és dizájnt akarsz, akkor Nokiát.

2008. dec. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hintalow ***** válasza:

Sajnos a mai telefonok már nem olyan tartóssak, mint a régiek, nem nagyon van olyan telefon manapság, ami 6-7 évig fogja bírni.

Annó az Ericsson azért csődölt be (ez még azelött volt, mielött fúzionált a sonyval) mert olyan strapabíró telefonokat gyártottak, amelyek egyszerűen nem romlottak el, ezért a jónép nem vette meg az új szériákat. Ezért tönkrementek. Azóta a mobilgyártók tudatosan olyan készülékeket csinálnak, amik "nem húzzák olyan sokáig"

Zenemobilban az elején a sony-Ericssonok jobbak voltak, mostanra a nokia is felhozta magát, szerintem nyugodt szívvel veheted bármelyiket.

2008. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy segítettetek!

Úgy tűnik a Sony strapabíróbb lenne, de igyekszem kímélni azért:)

Végül lehet, hogy a Nokia mellett fogok dönteni, most úgy érzem azt kellene megvennem. Pár napig még gondolkozok rajta.

2008. dec. 30. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!