Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonhoz milyen kontrollert...

Telefonhoz milyen kontrollert vegyek?

Figyelt kérdés

Playstation vagy Xbox kontrolleren gondolkodtam, csakhogy azokon belül is van egy csomó..

Ps 4, Ps 5, Xbox One, Xbox 360, Xbox SX, stb..

Melyiket ajánlanátok leginkább?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. máj. 18. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Xbox one
2023. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Xbox one
2023. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműen Xbox One
2023. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De miért az Xbox one? Az az előző generációs kontroller. Ha Xbox akkor nem a legújabb Series X-nek kéne a legjobbnak lennie? Vagy a régi jobb? PS-es vagyok nem vágom.

Én a PS5 kontrollert ajánlom, szerintem az a legjobb jelenleg a piacon, bár egy mobil nem igen fogja kihasználni a funkcióit ezért ilyen szempontból nem releváns, csak a gomb elrendezése illetve hogy neked melyik áll jobban kézre. Nekem elég nagy kezem van, vár a PS4 Dualshock is kényelmes volt évekig, de visszagondolva sokkal kisebb, gagyibb, könnyebb, recsegősebb stb

Ellenben a PS5 kontroller egy elég biztos fogást ad már.

2023. máj. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Xbox Series kontroller ugyanaz mint az One csak jobb. Az utolsó szériás One kontrollereket szoftverfrissítéssel eléggé hozzá igazították a Series tudásához (pl a csatlakozás gombon dupla klikkel lehet választani Bluetooth eszközök között az One kontrolleren is). Mivel az Xbox kontrollerek több mint 10 éve gyakorlatilag az "alap" PC/mobil kontrollereknek számítanak ezért hacsak nem ragaszkodsz a Playstation elrendezéshez akkor azt javaslom már csak azért is mert garantáltan vannak hozzá ikonok minden játékban. Sokszor a PS kontroller ugyan működik, de akkor is az Xbox gombok fognak látszódni és ahogy felettem mondták a PSes funkciókat nem támogatja igazából semmi a PS konzolon kívül. 360 kontrollert semmiképp nem ajánlok, azok nem csak sokkal rosszabb fogásúak, de nem ilyesmire tervezték, nincs benne BT sem.


Ha mégis One kontrollert vennél valamilyen okból akkor azt figyeld, hogy egybe legyen az egész műanyag elem a felső részén: [link]

Ugyan a régi BT nélkülieket vagy 6 éve nem gyártják, de mégis belefuthatsz. Series kontrollerek mind egyformák és onnan ismered meg őket, hogy van egy harmadik "megosztás" gomb középen. Még egy figyelmeztetés, hogy az Xbox kontrollerekhez nem adnak alapból akkumulátort (viszont cserébe olcsóbb). Cserébe választhatsz, vagy veszel egy kontrollerben tölthető akkut hozzá ami hasonlót bír mint a többi beépített akkupakk vagy pedig tölthető elemeket mint az Eneloop vagy Lada amik sokszorosát bírják mint az akku pakkok.


Ha többet áldoznál rá akkor most jött ki egy profi mobil kontroller amit direkt arra terveztek, hogy eszközök között lehessen használni és mobiltelefonokra is ki van hegyezve: [link]

2023. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!