Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 3g-s telefon átalakítható...

Egy 3g-s telefon átalakítható 4-5g-re valahogy, mert a jelenlegi okostelefonom csak 2 és 3g-re állítható, de újat nem akarok venni ezért?Egyáltalán mitől függ, hogy egy telefon melyik hálózatokat érzékeli?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

" megoldható-e, mint pl. a kártyafüggetlenítés."

A kártyafüggetlenítés nem azt jelenti hogy a készülék eredetileg nem tudott valamit, aztán alkalmassá tették rá valamilyen módszerrel.

Hanem eredetileg kártyafüggetlen volt, aztán lezárták, és a függetlenítés ennek a feloldása.

A 4G bevezetése előtt viszont nem tudtak olyan készüléket építeni, ami majd alkalmas lesz a 4G kezelésére, hiszen nem is létezett még a protokoll, így nem tudták a készüléket a nem létező rendszer használatára alkalmassá tenni.

2023. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Rendben, már értem, köszönöm, egyébként egy 1 éve vásárolt BV 5500-ről van szó, vásárláskor ezt pont nem kérdeztem meg (újonnan vásárolt, GSM shopban, nem használtan magánszemélytől).
2023. máj. 29. 08:09
 13/16 anonim ***** válasza:

#12:

1 éve már simán lehetett tudni, hogy a 3G lekapcsolásra fog kerülni.

Egy tisztességes kereskedő megemlítette volna. Nem volt korrekt az árus, hogy rádsózott egy elavult telefont.

Legközelebb nézz utána az adott típusnak a vásárlás előtt.

2023. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12. Köszi!
2023. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet átalakítani.

Viszont a 4G csak a gyorsabb nethez kell. Ha csak telefonálsz róla, nem netezel. Vagy esetleg csak Wifiről használod akkor meg felesleges is a 4G-s telefon. De igazából 2G hálózaton is tudsz netezni csak lassabb, de ez csak a nagy méretű weblapoknál gond, vagy a videós tartalmaknál. Én nekem is van egy 2G-s telefonom. Facebook Lite 1-2 másodperc alatt betölt.

2023. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Viszont a 4G csak a gyorsabb nethez kell."


A hanghívás minősége is sokkal gyengébb 2G-n.

2023. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!