Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol be magától...

Miért kapcsol be magától töltés közben az Iphonen-om?

Figyelt kérdés

Lemerült 19%-ra kikapcsoltam és feltettem töltőre. Ezek után a készülék bekapcsolt ugyanúgy mint ha én kapcsoltam volna be.

Köszi a segítséget.


2023. máj. 3. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amikor bedugod a töltőt, és bekapcsolt, kapcsold ki megint, és utána már nem fog visszakapcsolni.
2023. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha totálra lemerült és bedugod asszem ha 3%.-ot eléri akkor bekapcsol, tök jó ha kell már bekapcsolt állapotban van, nem kell még azzal bohockodni, nem mintha nem kapcsolna be az Apple-k gyorsan, de akkor is. Ha tölteni kell mondjuk és épp nem akarom hogy bekapcsolva legyen (se a repülő mert valamikor úgy használom) akkor feldugom és kikapcsolom
2023. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem hiba hogy bekapcsolt magától?
2023. máj. 3. 20:52
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem. Minden iPhone így csinálja.


Lehet ki lehet kapcsolni, nem próbáltam, mert nem zavart.


Nekem az volt szokatlan, hogy amikor csak felemeltem a telefont, felvillant a képernyő, na azt a funkciót kikapcsoltam.

2023. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem hiba. Töltőre dugva bekapcsol.
2023. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ki lehet kapcsolni ezt a funkciót valahogy?
2023. máj. 4. 00:23
 7/14 anonim ***** válasza:

Rákerestem angolul, magyarul nem találtam (nekem angol a nyelv a telefonon)


Ezt próbáld

Settings -> Display & Brightness -> Auto Lock. Select Never.

2023. máj. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es, sajnos ilyet még magyarra fordítva sem találtam. Tudnál esetleg benne segíteni? Lehet én bénázok valamit.
2023. máj. 5. 17:48
 9/14 anonim ***** válasza:

A 7-es azt akarta mondani, hogy a Beállítások -› Kijelző és fényerő -› Automatikus zárolást állítsd Soha-ra.

De ennek semmi hatása nem lesz arra, hogy egy régi telefonod van amiben szar az akku és egy kitudja milyen töltővel töltöd az állítólagos üzleti utadon.


Mondtam más - lehet hogy a másik kérdésednél - hogy próbáld meg másik töltővel, másik kábellel, ha nem jó, akkor meg cserélted ki az akkut

2023. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es. Azt nem nekem írhattad. Itt új telcsi, eredeti akku és kábel illetve töltő amit használok.
2023. máj. 5. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!