Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudtok ajánlan...

Milyen telefont tudtok ajánlani? Lehetőleg kártyás kéne és olyan max 40-et költenék rá, de inkább csak 30-at.

Figyelt kérdés
Szóval kifejtem bővebben. Azért kérdezem, mert nem foglalkoztam nagyon telefonokkal, de most úgy érzem jóljönne egy, meg csak ilyen régim van. Tetszenek ezek az iphone-ok, de annyit nem költenék rá. Fontos lenne, hogy legyen a teloban fényképező és internet. A zenelejátszás is jó lenne, de nem elsődleges. Meg ha hasonlítana valamennyire a funkciókban az iphone-okhoz, hogy pl pdf fájlokat tudjak kezelni, meg olvasgatni a buszon. Szal touchscreen-es okostelefont szeretnék, ha lehet ilyen árban, de mivel nem értek annyira ehhez a piackínálathoz, inkább segítséget kérek. Előfizetés sem lenne rossz, de havi 2-3 ezernél nem szivesen költenék rá többet, szal inkább kártyásan kéne. Tudtok valamit ajánlani ebben az árkategóriában? (Tudom, hogy ez nem sok egy okostelefonra, épp ezért kérdezem, hogy van valami megoldás, amivel viszonylag tudom használni is a kütyüt olyanokra, amiket leírtam meg nem is olyan drága.)
2010. okt. 9. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Vodafone 845, esetleg HTC Wildfire használtan, ha találsz ennyiért.
2010. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lg kp502-T-Mobile Domino kártyás 25 990: [link]


samsung s5230-VitaMax kártyás 27 990: [link]


lg gs290-VitaMax 24 490: [link]


és hát a kedvencem amit elvileg karácsonyra fogok kapni,szerintem nagyon megbízható és wi-fi is van benne(ingyen internet) szerintem ha még egy tizest tudsz rá áldozni akkor ezt vedd meg

samsung s5630-VitaMax 39 990 [link]

remélem tudtam segíteni.

2010. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!