Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A52s 5G telefonom ONE...

Samsung A52s 5G telefonom ONE UI 5.1 frissítés után automatikusan újraindul időközönként, előtte az 5.0 alatt nem csinálta ezt, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Első alkalommal a telefon bekapcsolása után azonnal újra indult, a következő ma volt amikor éppen böngészőben voltam benne, hirtelen megállt minden nem tudtam vele semmit sem kezdeni, majd fekete képernyő és újra indult a telefon.
2023. ápr. 25. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanilyen telefonom van, de semmi baja nincs.
2023. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is frissült, de nem tapasztaltam semmi problémát.
2023. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zzzoli ***** válasza:
Garis probléma lesz valószínűleg, de azért előtte egy gyári alapot próbálj meg. Nekem sem csinálja.
2023. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez hardweres vagy szoftveres lenne? Amióta frissült azóta tapasztaltam előtte nem.
2023. ápr. 25. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoftveres.


Első körben ments minden adatot róla, aztán mehet neki egy hard reset.

Ha ez sem oldja meg, akkor szervíz.

2023. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!