Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színekben lehet kapni...

Milyen színekben lehet kapni a samsung s5230-as telefont?

Figyelt kérdés
La'fleur mintázatban is vannak különböző színek?És ha igen milyenek?
2010. okt. 8. 15:12
 1/9 bp1985 ***** válasza:
51%
Nincsen. Mindenki ezt a remek telefont akarja venni? Ha megveszed, akkor még úgy add el, h legyen rá gari, ha jót akarsz magadnak. sw frissítés 3 ezer, kijelzőcsere 10 fele van. Mindkettő kell ezen a telefonon.
2010. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.Nem a kérdésemre válaszoltál.

2.Nem eladni szeretném,hanem saját célokra felhasználni.

3.Minek írsz ilyeneket,ha ebből úgy is csak vita lesz.Én nem szeretnék vitázni,normális válaszokat szeretnék,olyanokat amik hasznosak és normálisak.

2010. okt. 8. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Fekete,fehér, szürke, rózsaszín, bordó [La'Fleur], fekete-arany [black-gold]
2010. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2010. okt. 9. 10:29
 5/9 bp1985 ***** válasza:
51%
Volt a egy kérdésed, hogy a la flerube van e több minta arra válaszoltam, hogy nincs. A komment többi része meg jókivánság volt, de akkor nyugodtan vedd meg, csak ne siránkozz hogy ez a baja, az a baja, stb. Innnetől nem érdekel, vedd meg, csak ne itt sírj te is, h vettél egy hulladékot.
2010. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ja, van még fehér-rózsaszínben [Hello Kitty] is.

2010. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek:Nem fogok sírni,tudom hogy mindenkinek más a véleménye,én nem is ezt kérdeztem,hanem azt,hogy milyen színekben lehet kapni.Szerintem egy jó telefon,és nem fog befolyásolni a véleményed.

Ja!Szerintem a többit nem jókívánságból írtad,ezt csak megjegyzem,legalábbis a szövegből nem ez jött le nekem.Mégegyszer mondom,nem akarok vitát.A többieknek köszönöm.

2010. okt. 9. 18:57
 8/9 bp1985 ***** válasza:
Akkor vedd meg nyugodtan. Rengeteg helyen már ráálltak ennek a telefonnak a szervizelésére, kb meg lehet belőle gazdagodni. Tapasztalatból írtam, amit írtam, mert volt ilyen telefonunk, és függetlenül, 2 helyről is hallottam, ill tapasztaltam a hibát. Telenor üf egyik bevásárlóközpont(Bocsi, pontos helyet nem írok), Másik Samsung szervíz, szintén bevásárlóközpont, illetve samsung központba dolgozó ismerős. Én sem akarok vitáőt, leírtam, hogy segítsek neked, de nem vagy erre vevő. Innentől kezdve szerintem felesleges, hogy bármit is segítsek neked. Soha senkinek nem mondtam még hülyeséget ilyen témába.
2010. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudod mit? Hagyjuk abba a veszekedést! Fátylat rá! Én kibékülök,ha te is azt akarod.Értem,amit mondani akarsz,akkor más telefont tudnál ajánlani?Lehet bármilyen érintőképernyős.Jó szándékkal kérdezem és nem szeretnék több vitát.OK?
2010. okt. 12. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!