Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek Vodafon 246 -os...

Famonic kérdése:

Van valakinek Vodafon 246 -os készüléke?

Figyelt kérdés

EGy ilyen készüléket szeretnék venni de sajnos nálunk egyik üzletben sincs, a voda honlapján tudok rendelni de szeretném megnézni előtte, ha neked van ilyened tennél fel képet róla pl mikor tel számot ütsz be vagy egy sms írásakor, csak hogy mekkora a kijelző és mennyire jól olvasható, az anyukámnak szeretném de látatlanban nem akarom megvenni!

Privibe is jöhetnének a képek infók!


2010. okt. 7. 07:40
 1/1 anonim válasza:

Helo, bár nem tudom, hogy aktuális a kérdésed, de válaszolok rá.

én tavaly nyáron vetem egy ilyen telót 3000 forintért, kb enyit is ér.. bár sms írásra viszonylag jó, bár engem zavar, hogy automatikussan elmenti az írot smst, és következő sms-nél előhozza.

a kijelzője kicsi, és csak 2 háttér kép közül válasthatsz.

Hívásnál arra nagyon figyelj, hogy amikor leteszed, minimun 2szer- 3szor nyomd meg a hívásbefejező gombot, mert egyre reagál, és szokszor jártam már úgy hogy 5-10percet rá számlázott.

csak 2 játék van rajt, az is gagyi. A zseblámpa viszont praktikus rajt. a rádiója nagyon halk, utcán szinte semmit nemm hallasz belőle.

Amugy van még naptár, világ óra, és pénznem váltó rajt. egy feltöltssel egy hétig bírja.

2011. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!