Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom 1 hete mitől laggolh...

Telefonom 1 hete mitől laggolhat ha csak lapozgatok a menük között?

Figyelt kérdés

Xiaomi Redmi Note 10 5G 64 gb. 2021 karácsonyán kaptam tök újonan.

1-2hónapja frissült a Miui 13.0.7 verzióra.Androis is friss.

Nem rég kezdte el,hogy akadozik bárhová lépek,ha a net kivan kapcsolva akkor is. Játszani nem szoktam rajta,filmek sincsenek,fotók vannak rajta,üzenet küldés,e-mail,telefonálás ennyire használom.Újra indítottam,kikapcsoltam már de akkor is max 10-15 percig jó utána. Törölgettem le képeket is hátha az a baj,de hát nem segített. Valakinek volt/van hasonó problémája ?


2023. márc. 18. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs, nekem Samsungom van. Tegyél rá egy ingyenes vírusirtót és mindennap takaritsál.
2023. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár sok haszna nincs, a MIUI tartalmaz beépített vírusírtót, nem kell másat telepíteni:

[link]

2023. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!