Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a Nokia mint androidos...

Milyen a Nokia mint androidos okostelefon?

Figyelt kérdés
Eddig egy HTC M volt egy Huawei Poco Redmi jelenleg.A g50 van most nekem is elfogadható áron.A Miuit már megszoktam vannak előre telepítve hasznos dolgok is nem csak haszontalanok, valószínű egy stock Android nem nyűgözne le főleg ha még egy jegyzettömb sincs benne.

2023. márc. 13. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Külön külön is űbergáz... együtt meg maga az agyhalál. Mindkettőt kerüld mint a leprát!
2023. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb, de egy jó hardverrel nem lehet olyan vészes.
2023. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Nokia amióta Androidra váltott, azóta nagyon elszállt az árakkal, az X10 még reális, de a többi modellje úgy túl van árazva, vagyis inkább árához képest a hardver van jelentősen elmaradva! Önmagukban nem rosszak, de annyit közel sem érnek, mint amennyibe kerülnek!
2023. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Igazából Nokia 7 Plus óta én nem igazán bíznék meg bennük semmilyen téren.

Aki nem hiszi nézzen bele a telefon topikjába, púpos akksik, rossz szoftver(akad annak ellenére hogy vanília android van rajta), a support elmaradt az elvárttól.

Ha Stock Android kell akkor csak Moto jöhet szóba.

Amúgy meg próbálkozz meg az IOS-szel, nem fogsz csalódni. Pont azért jó mert nincs minden vacak telepítve rajta.

2023. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

4-es vagyok, Moto-ról annyit hogy csak Alzáról mert ők külföldön korrekten szervizelik ha kell. Nem reklám, hazai szervízháttér nem valami jó.

Illetve hogy a G széria minimum, elég borsós áron mennek de megérik mert nagyon megbízhatóak és jó szoftveresen.(mivel a Oneplus kiszállt belőle azt lehet mondani a Pixel mellett ők az egyetlenek akik alternatívák maradtak)

2023. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt Motorola telefonom nagyon jó volt csak le ejtetem és tönkre ment de a gyerekeimnek mind Motorola van G szeriábol szervizbe még egyik sem ment és mivel Stock Android van rajta így elég gyorsak is és van rajta jegyzet füzet is mivel minden alap androidos alkalmazás gyárilag rajta van .

Nekem Most Nokia X10 van szintén Stock Android.

2023. márc. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen néhány órát volt nálam egy e 40 és Motorola amit vissza is küldtem.Elsőre lehetett vele telefonálni de kicsit később már nem.Ios nem annyira jön be van egy 7 és iPhone ön nem igazán szeretem.Mondjuk az idén várhatóan debütáló A17 chip várhatóan egy jó darabig Android nem éri utol.
2023. márc. 14. 06:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!