Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülékcsere programban egy...

Készülékcsere programban egy 50 ezres telefon is 10 ezerért elvihető?

Figyelt kérdés

Tehát a támogatás mértéke fix 120 ezer forintig?


Sokat nem szánnék új telefonra, még nem néztem meg, hogy a Redmi 7A-m helyett kedvezménnyel együtt max 10-20 ezer forintért kapható-e lényegesen jobb telefon manapság...



2023. márc. 1. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

kiválasztod a mobilt,

levonsz belőle 40 ezret,

megkapod mennyit kell fizetni ...

2023. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kik jogosultak a támogatásra?

A támogatásra minden magyarországi lakóhellyel rendelkező természetes személy jogosult, aki olyan 2G-s vagy 3G-s mobilkészüléket szeretne korszerű 4G- vagy 5G-képes telefonra cserélni, amelyet 2021. július 1. és 2022. április 30. között legalább egyszer sikeres hanghívásra, adatforgalomra vagy SMS küldésére használt. Az 50 leggyakoribb 3G-képes mobiltelefon: [link]


A Xiaomi Redmi 7A 4Gs, ezért nem vagy jogosult a cserére.

2023. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez túl egyszerű, köszönöm első.


Második: Igen, az 4G-s amit én használok, de ebből létezik 3G-s verzió is, azt viszont egy szóval nem mondtam, hogy ezt a telefont fogom leadni :D

2023. márc. 1. 08:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom nyomát annak, hogy létezne belőle csak 3Gs kiadás.
2023. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most én sem találok, de annak idején amikor Alzában vettem, és volt többféle verzió, direkt a 4G-set választottam. Az is lehet, hogy elírás volt...
2023. márc. 1. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

"egy szóval nem mondtam, hogy ezt a telefont fogom leadni"


"direkt a 4G-set választottam"

2023. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
IMEI stimmel ?
2023. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!