Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki 2023-ban Samsung Galaxy...

Ciki 2023-ban Samsung Galaxy S4 telefont használni ? Telefonálásra, fényképezésre használom csak. Android 5.0.1 fut rajta. Gyári akkumulátor van benne.

Figyelt kérdés

Érettségire kaptam. Csoda, hogy ilyen sokáig bírja.

9 éves lesz két hónap múlva.



2023. jan. 17. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy mi ciki idegenek szerint?

Vannak akik szerint az se ciki ha egyáltalán nincs telefonod, más szerint meg senki vagy ha nincs meg a legújabb csúcsmobil.


Részemről elismerés hogy ennyire tudsz vigyázni rá, ez tök jó. Ne szórd a pénzt mások kedvéért, ha neked megfelel ez a készülék.

2023. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már ciki? Örülj neki, hogy ilyen jól bírja!
2023. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 KmsRys ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, ha más esetleg annak tartaná, akkor gondok vannak a fejében.


Az én eddigi telefonjaim közül már újkorában is elavult volt mind, most is a 2017-ben megjelent, alsókategóriás telefonomat használom. Engem ilyen soha nem izgatott, hogy ciki-e, vagy se. Szóval ha neked megfelel az S4, akkor használd nyugodtan.

2023. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán nem érdekel. Ha személyesen is ismernélek sem érdekelne, csak tudjalak elérni valahogy. :D
2023. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Tőlem vezetékes telefonnal is futkozhatnál. Azt sem tartanám cikinek és Te se tartsd annak. Nekem nincs Facebookom se, pont le….. 🙄
2023. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szirty ***** válasza:
100%

"Ciki 2023-ban Samsung Galaxy S4 telefont használni ?"


Attól függ mennyire vagy sznob.

2023. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem tudtam megérteni azoknak a lelki világát, akik egy személyes használati tárgy alapján gondolnak valakit "cikinek".

Szerintem ez olyan dolog, hogy senkinek semmi köze hozzá.

2023. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

New Yorkban tinédzserek egy csoportja - "luddita klub" - pont hogy a butatelefonokat részesíti előnyben, menekülnek a közösségi oldalakról:

[link]

2023. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg egy több mint 5 éves Samsung tabletem van. Teljesen jó Facebook,film nézésre teljesen jó még.
2023. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9: Samsung Galaxy Tab A (2016-os modell). Telefonból meg nyomógombos Nokia. Mondjuk viszonylag újabb modell, internetezni is lehet rajta (úgy, ahogy...), de azért távolról sem okostelefon.

Emellett inforamtikus vagyok.

Miért ilyen telefonom van? Mert 90%-ban egyébként is telefonálásra használnám, kényelmesen elfér a zsebemben, és több, mint egy hétig bírja egy töltéssel. Ha valami Android-specifikus dolgot kell csinálnom, arra ott a tablet, de az online jelenlétem kb. 98%-át a számítógép (asztali PC, notebook) teszi ki.

Ha valaki ez alapján akar rólam véleményt alkotni, tegye. De az nem engem fog minősíteni. :-) Bár eddig még nem találkoztam olyannal, aki ezen problémázott volna. Olyanok azért voltak, akik rácsodálkoztak, vagy furcsállották - főleg a munkámat ismerve -, hogy a sztereotípiákkal ellentétben miért ilyen telefonom van, de semmiféle lenézést, vagy cikizést nem tapasztaltam. Amit meg kell, azt meg tudom csinálni. Úgy vagyok vele, hogy nem muszáj, hogy mindent ugynazzal az eszközzel csinálni.

2023. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!