Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik alkalmazásokat használo...

Melyik alkalmazásokat használod ezek közül?

Figyelt kérdés
TikTok, Messenger, Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, WhatsApp

2023. jan. 6. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Mindet. De ésszel. Nem lógok rajtuk állandóan.
2023. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Messenger és YouTube. Nem töltök le minden szemetet a telefonra. A Viberrel piszkáltak páran mikor ismerkedtem hogy azt toltsem le. Nincs rá szükségem, ha sima telefon, vagy messenger hanghívás nem tetszik akkor lehet menni mással ismerkedni. Minek töltsek le egy sokadik marhaságot amit nem is használok?
2023. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Ezek közül Messenger, és YouTube. Fent van a Facebook, de a Samsung által biztosított mély alvás funkciónak hála alussza mély és legszebb álmát. Talán 2, vagy 3 hónapja nyitottam meg. Azért van fent, hogy ha kell gyorsan, akkor legyen kéznél, de különösebben nem érdekel. A Messengeren az egyetemes tevékenységeimet intézem, a családommal pedig a Telegram használatával tartom a kapcsolatot.
2023. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Egyiket se használom.
2023. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
messenger azt is csak azert mert masok azt hasznaljak tobbi szemetet firefoxba nyitom meg 0 reklam es nem kovetnek
2023. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#3 nem sok embernél hallom hogy telegrammot használ
2023. jan. 6. 13:16
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
YouTube - de azt is ritkán.
2023. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

#6:

Sokkal funkciógazdagabb, mint a Facebook Messengere. A rengeteg Telegram bot, az óriásfájlok küldése (Ingyenesen 2 GB, fizetősen pedig 4 GB), a felülete is barátságosabb, nincs sok szeméttel teleszórva, mint a Messenger (Történetek, nap, meg minden). Szóval végülis nekem jobban tetszik, és a család is előszeretettel használja, még az akkumulátort sem meríti annyira :)

2023. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
Messenger, Facebook, Instagram, YouTube
2023. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
#3 ha nem használod nyilván nem kell de ha az adott emberke Vibert használ mert nincs Messengere pl akkor nem biztos, hogy szeretne Facebookot kétrehozni a Messenger miatt. A rendes hívás sokaknak pénzbe kerül mert nem korlátlan a csomagjuk hívásra. Igaz amióta nekem is korlátlan a csomagom azóta én is a rendes hívást preferálom és szivesebben üzengetek iMessagen.
2023. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!