Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Játékra Androidos telefon....

Játékra Androidos telefon. Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Elég sokat utazom, ezért kellenne egy olyan mobil, amivel el lehetne ütni az időt. Droid, X10, Galaxy S. Ilyesmiket kérnék. Nem is gondolkodnék ezen ennyit, ha nem lennének ilyen drágák. 70e körül kellene. Tehát elfogadható árú grafikus maggal ellátott készüléket szeretnék.
2010. okt. 2. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Asphalt 5*
2010. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem privátba írom, ha nem gond, mert nem titok, de innen tölthetsz wave-ra ingyen cuccokat: [link]


[még mindig a wave tulajdonos vagyok/voltam :D]

2010. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megint én. A zene eszméletlen jól szól rajta :) Nekem totál megfelelően hangos, és nagyon szép, tiszta a hangja.

Filmet még nem néztem rajta, nem tudom hol lehet rá filmeket tölteni, de ha adsz nekem egy linket ahol lehet, nagyonszépenmegköszönöm, és le is írom neked, hogy milyen :D

Ja, de mondjuk videót már néztem rajta [jutyubisat], szép volt a kép, de a kb 4perces videóban kb 3x megakadt egy picit...

2010. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a gyors válaszaitokat..

Aszthiszem megvan a következő telefonom :D

2010. okt. 5. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!