Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonom 64 gb tárhely...

Xiaomi telefonom 64 gb tárhelye megtelik, pedig nincs rajta szinte semmi. Mi okozhatja? Újabb valami kínai trükk?

Figyelt kérdés

Azt írja rendszer 21 gb, ami még el is fogadható. Alkalmazások meg 41 gb

Más nincs rajta mert töröltem szinte mindent.

Alkalmazásokra meg rámegyek összeszámolom, nem jön ki annyi amennyit ír 41 gb.

Gyorsítótárat törölni szoktam.

Nem értem mi van.


Vettem hozzá egy 128 gb-os memóriakártyát és nem lehet beletenni megosztott tárhelyként mert a kínai telefonnál nem kezeli az android.


Kukába vágom már ezt a telefont.


2022. dec. 30. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a konkrét típusszáma?

Én leszedném róla a saját fájljaimat (ami fontos) és bevinném szervízbe, kivenném a kártyát és addig szereznék valami cseretelefont.

Sajnos a karácsonyi akcióknak vége, de ha kényszerhelyzet van, akkor hát kényszerhelyzet van, telefon nélkül a mai világban nem lehet meglenni, még ha nem is okos az a telefon.

Mikor vetted? Ha esetleg karácsonyra kaptad, és már nem vagy vele elégedett (Úristen, még nincs egy hete, hogy volt Szenteste!), akkor meg visszavinném, mert bőven garanciálisnak kell lennie.

2022. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Redmi note 10
2022. dec. 30. 13:42
 3/7 A kérdező kommentje:

Működik és okos telefon, amoledes, nagyon hosszú üzemidő, mindennel meg vagyok elégedve, csak tárhelyet nem lehet bővíteni, tele van bloatware-el, és vannak helyzetek amikor elképzelésem sincs mit csinál a telefon.


+ USB otg-vel sem tudok pl képeket átvinni telefonról a gépre vagy fordítva, ez is nagyon idegesítő. xiaomi sajátosság, hogy ezek se működnek jól.


Bánom, hogy nem egy samsungot vettem.

2022. dec. 30. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:

2, avagy kérdező: Mikor vetted/kaptad a telefont? Esetleg idén karácsonyra vetted/kaptad? Akkor ez esetben - ha új a készülék - még bőven garanciálisnak kell lennie.

Én ma vagy legkésőbb január 2-án (de inkább még ma, mert ma még 2022 van, január 2-án pedig már 2023 lesz visszavinném.

Aztán mondanak valamit.

2022. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem új, szerintem már 1 éves van. A szervízben meg ugyan mit mondanak? Letörölnek róla mindent, újrateszik aztán megint jön majd a nyűg. Nem érdemes kínai telefonnal kezdeni sajnos.
2022. dec. 30. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Redmi Note 10 5G-m van. Ránéztem, hogy állok: a rendszer összesen 19.78GB, az alkalmazások 14.28GB. Semmi extra alkalmazás sincs, csak a gyári + a leggyakrabban használtak. Nekem 128GB-os a teló.
2022. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát te jól jártál, hogy a nagyobb van. Nálam minden alkalmazás fent van ami szükséges lehet. Elég sokat használok. Főleg, hogy fejlesztek is néha. (nem telos alkalmazást, hanem számítógépen dolgokat) szóval 40 gigányi alkalmazásom az van. idegesítő, hogy nem lehet memokártyára bővíteni.


Max majd odaadom ezt anyámnak és veszek egy komolyabb telefont.

2022. dec. 30. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!