Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help. Egy teljesen idegen...

Help. Egy teljesen idegen telefonszámot és nevet ajánlott fel a messenger a belépéshez.Google intelligens zárolás, azt írta ki.Nálam lehet valami rosszul beállítva a telefonomon, vagy a google fiókomban?Betudtam lépni az idegen fiókba, ki is léptem.

Figyelt kérdés

#Google intelligens zárolás #Google smart loock
2022. dec. 12. 09:57
 1/6 anonim válasza:
Használtan vetted a telefont?
2022. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb. 3 éve vettem a telefont nem használtan.
2022. dec. 12. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Néha meghülyül a gugli. Engem is beléptetett egy üres fiókba -azt hittem, hogy "csak" törölte az adataimat, előzményeket- így elkezdtem használni.

Aztán jóval később megtaláltam az eredeti fiókot.

2022. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi a fene?

Ilyen tényleg létezik?

Ez azért hihetetlen, mert a Google egy világméretű cég, amit tudnak, bedarálnak, és ennyire nem figyelnek oda a biztonságra?

És most nem csak erre az esetre gondolok, hanem a képernyőzáras bugra is, amiről Csermák Szabolcs készített videót a hetekben.

2022. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 éves? akkor az már használt...
2022. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De csak én használtam. 😊
2022. dec. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!