Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lg gs290 árához képest jó...

Az lg gs290 árához képest jó mobil?

Figyelt kérdés
Tetszik, oké, hogy lassú meg minden, de szép:) és elég okosnak is tűnik? Van akinek ilyenje van? Milyen? Más aki ilyet szeretne?
2010. szept. 28. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenem van, teljesen jó. És persze, egy iphonehoz képest lassú, de egyáltalán nem vészes, árához képest tök jó.
2010. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
nem tudom milyen lehet,de nekem tetszik (:
2010. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem elég jó, az árához képest, szerintem túl jó is:D
2010. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Az árához képest nagyon gáz!

Szerintem kártyásan 14-15 ezerért lenne korrekt.

Nézd meg pl. a kp502-est, picivel drágább az igaz de fényévekkel előtte van tudásban mégha régebbi modell is!

2010. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem igaz, nem ilyen telefonom van, de szerintem nagyopn jó mobil lehet, ilyet szeretnék.^^ Áráshoz képest szerintem ideális, elég sokat tud. Például a corby-hoz képest szerintem jó mobil.^^ Azért a corbyt mobndom, mert nálunk szinte mindenkinek olyanja van, és az egy nagy szar, mert tök alap dolgokat tud: olyanokat tud mint egy nem érintőképernyős, csak érintőképernyőssé tették, hogy haladjanak az idővel... Szerintem ez egy nagyon jó telefon, és ha vársz pár hónapot, akkor még lejjebb megy az ára. 27.000ért vagy 28.000ért árulták, amikor bjött mo.-ra, mostmeg kártyafüggetlenért 25.000 telenornál 24.000... Szal ha vársz pár hónapot, lehet, hogy 20.000 is meglesz a telefon. :) Bár nem biztos, csak mondtam valamit, de mindenesetre szerintem árához képest túl jó.^^
2010. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!