Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ez az iPhoneoknál?

Miért van ez az iPhoneoknál?

Figyelt kérdés

Ha egy videót elkezdek a nagylátó lencsével felvenni akkor gond nélkül tudok váltani a fő és nagylátó között váltogatni.

Ha a fő szenzorral kezdek el felvenni egy videót akkor meg nem tudok átváltani a nagylátóra, ehelyett csak nagyítani tudok.

Miért van ez?



2022. okt. 12. 03:17
 1/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Mert ez ilyen.
2022. okt. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Melyik iPhone pontosan?

Nem mindegyik iPhonenál van ez így és nem mindegyik beállításnál.

Idősebb, gyengébb iPhoneoknál és mondjuk 4k-s és/vagy 60fps-es felvételeknél nem enged felvétel közben váltani a két-három kamera között. Például iPhone 11 Pronál tutira így van, volt olyanom, párszor megszívtem én is, hogy nem tudtam zoomolni. A 13 Pro-nál nincs ilyen, mert ebben jóval erősebb a processzor és meg tudja ezt csinálni. Ha gyengébb a telefonod, akkor vagy vissza kell venni a felbontást/képkockasebességet, vagy meg kell tervezni előre a videót úgy, hogy nem váltogatod a kamerákat.

2022. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
iPhone 13-am van
2022. okt. 12. 19:55
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindegy mennyire butitod le akkor sem lehet.

A 13 és 13 pro között csak +2gb ram van és picivel erősebb a grafikus gyorsító.

Emiatt meg nem hiszem hogy kulonbozne .

Vagy max az a gáz hogy a hdr miatt.

Megnézem, mert én imádom a hdrt

2022. okt. 12. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondom: nem bírja. A 13 Pro Maxon sem lehet 4K 60fps-es videóban a kamerák között váltani felvétel közben.

Nem is értem mit vársz egy középkategóriás telefontól..

2022. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már hogy ne lehetne váltani, ha nagy látódzöggel kezdek el videózni akkor lehet. Ha a fő szenzorral kezdek el akkor nek lehet.

Hiába egy középkategóriás telefon, ha egyik modon lehet másik modon miért nem?

2022. okt. 13. 04:54
 7/10 Morzsi007 ***** válasza:
Iphone12 Mini-m van. Itt nem tudok váltani, viszont a nagylátószögűvel kezdve, tudom módosítani 1,5x-ös zoomig, de akkor is a nagylátószögűt használja, csak szoftveresen levágja a képet, mintha a normál kamerát használnám. Szerintem nálad is ugyanez van. Nem vált, csak úgy látod. Semmi köze a teljesítményhez. Bőven elegendő a 13 Pro ereje mindenre. Jövőre talán eléri ezt a szintet a droidos vonal is, de nem valószínű.
2022. okt. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6: ahogy 7 mondja! Nem vált kamerát, csak digitálisan zoomol! Ha váltana a két kamera között, akkor 0,5-től nem csak 1,5x-ig hanem asszem talán 6x-ig tudnád húzni. Tedd oda a kamerák elő az ujjad és látni fogod, hogy nem látod :D Látni fogod hogy nem váltja át a kamerát.


"Bőven elegendő a 13 Pro ereje mindenre."

Pont arról beszélünk, hogy nem elég :D

A kamerák közti váltást nem lehet még megcsinálni.

De megkérdem mégegyszer: mit vártok? Ez egy telefon! De még így is képes 3840 x 2160 pixel felbontásban videót rögzíteni. Másodpercenként 30, vagy 60 x rögzít 8,2 millió pixelt és fel is dolgozza azokat (főleg HDR rögzítés esetén). Emellet ne várd már el, hogy még a kamerák között is úgy váltogasson mintha egy optikai zoomos kamerát használnál. Ember...

2022. okt. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Morzsi007 ***** válasza:

Szerintem meg csak szoftver kérdése, hogy tudnak-e csinálni átmenetet a kameraváltás között, egy pillanatra lehet üzemelne több kamera is.

De van itt egy app, ami támogatja a Multi-cam recording-ot. XS-től felfelé.

2022. okt. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
Vagyis hardver elég lenne.
2022. okt. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!