Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is egyre instabila...

Szerintetek is egyre instabilabb, bugosabb az IOS?

Figyelt kérdés
Minden frissítésnél egyre rosszabb a rendszer szerintem, gyorsabban merül a telefon, sok a bug, néhány előzőt kijavítják, de több új bug lesz.
2022. okt. 10. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Nem

Ha gyorsan merül lehet az aksid régi már.

Iphone 11 pro max

Frissitettem

Tökéletes

Imádom az új frissitést!

2022. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden operációs rendszerre jellemző. Jön egy nagy frissítés, tuti egy csomó hiba van benne, elkezdik szépen kijavítani, de néha ami jól működött régen, az a javítás után nem fog és fordítva, majd egyszer csak minden jó lesz, majd jön a következő nagy frissítés és kezdődhet minden újra.
2022. okt. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
Milyen modellt használsz?
2022. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Morzsi007 nem használ ő semmilyen ájfónt! Ez csak a napi esti troll ájfónos kérdés. Minden este jön ez a majmokbolygója és feltesz egy ilyen provokatív kérdést.
2022. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: miért olyan nehéz elhinni hogy egyre bugosabb az iphone? én is ezt tapasztalom, iphone 5 óta iphone-t használok és nincs már meg az a stabilitása mint ami annak idejében jellemezte.

a 14-es is ahogy kijött (kamerát nem tudtad használni az instán snapchaten tiktokon stb belül mert "szétfolyt" a kép és nagyon erős zúgó hangot árasztott ( [link]

steve jobs idejében elképzelhetetlen hogy így piacra engedtek volna egy új iphone-t

2022. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:

A kamera rezgés sem mindegyik mobilnál volt tapasztalható a modellen belül. Mindig van valami, de minden csoda pár napig tart.

Én meg 3G óta használok iphone-t, ami 2008-ban volt kapható a T-mobilnál először Magyarországon.

A 4S-nél volt olyan gond, hogy elment a térerő, ha kérte a SIM pin kódját, ha kikapcsoltad, hibátlan volt, aztán javították. A 3G 3 hónaposan 2009 elején használhatatlan volt és kellett egy Restore-t csinálnom, utána szépen működött, de ez is az én hibám lehetett, mert próbáltam mutyizni a szoftverrel aztán összeomlott. Ezeken kívűl 14 év alatt nekem nem volt bajom egyikkel sem. Se semmi sem tökéletes.

2022. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 3GS óta használok csak iPhonet. Szóval nekem ne mondd, hogy mi hogy vót régen. Az pedig legyen a 3rd szoftverfejlesztők problémája, hogy nem tudtak felkészülni rendesen egy új készülékre aminek minden specifikációját ismerték előre és az iOS béta is elérhető volt már nyár óta. Fejleszteni kellett volna, nem napozni Kaliforniában. Erről ennyit.

Abban igazad van, hogy bugosbb és Jobs idejében nem történhetett meg olyan, hogy a kedden kiadott új iOS-hoz még kiadnak azon a héten 2 javítást.

De azt is tessék figyelembe venni, hogy annak idején a gyári appokon túl volt még kb 10 amit lehetett használni, meg kb 1000 fingós/böfögős app és ennyi. Nem nagyon kellett felkészíteni a rendszert arra, hogy olyan appokat futtasson JÓL mint a facebook meg a többi ganyé app. A legtöbb bug az iOS és a harmadik fél által gyártott szoftverek nem jó együttműködése miatt van. És addig amig a szoftvergyártók a reklámokon keresztül befolyó összegekért csinálnak egy szoftvert és nem azért, hogy a felhasználónak jó legyen, addig ez így is marad. Sok olyan appot használok ami ingyenes, vagy 1-2-3 ezer forint és sem reklám nincs, sem bug nincs és nem is volt! Érdekes..... hm... vannak olyan fejlesztők akik meg tudják csinálni jól az appjaiket?


Nade visszatérve a 4-esben állítottakhoz: Minden nap van egy ilyen direkte ájfón fikázós kérdés, kb ugyanabban az időben. Egyértelmű, hogy troll. Soha nem is válaszol, csak nézi ahogy marakodtok.

Bezzeg ha én állnék neki minden este droidos trollkérdéseket gyártani, a második után kivágnának mint a macskát. Lehet nekem is kellene 20-30 fika-fiókot gyártani?

2022. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!