Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes 23k-ért ilyen mobilt...

Érdemes 23k-ért ilyen mobilt venni?

Figyelt kérdés

[link]


Ma elromlott a mobilom és gyorsan kellene valami használható max 30 ezerig mivel nagyon szűkös a keret.

Telefonálás, Youtube, Messenger. Kb ennyire használom a mobilt.


Ez a 3G dolog miatt kicsit félek tőle. A yettel (Telenor) lekapcsolta már? Ettől függetlenül lehet használni?


Nem igazán értek hozzá. Az előző xiaomi Mi a 2lite volt nem egy csúcs mobil, de használható volt.



2022. aug. 25. 22:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%
A kérdező azt mondta hogy gyorsan kell valami olcsó és használható. Gondolom nem 5 évig akarja majd használni
2022. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező azt mondta hogy gyorsan kell valami olcsó és használható. "


Én meg azt mondom, hogy ez nem használható.

Vegyen áruhitellel, kérjen kölcsön ismerőstől, vegyen használtat, vegyen buta mobilt, stb. Minden jobb ennél. Már az Android 10 is 2 giga ramot követelt meg minimum. Most akkor képzeld el, hogy fog ezen 1 gigán Youtubet nézni. Szerintem meg se nyílna az app...

2022. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 nekem is volt meg több ismerősömnek is van olyan telefonja és tökéletesen működik
2022. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"#12 nekem is volt meg több ismerősömnek is van olyan telefonja és tökéletesen működik"


Ja, nekem is volt ennél rosszabb telefonom is kb 8 éve és nem ma.

Ez egy használhatatlan vacak, pont.

2022. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 q kerdezonek csak telefonálásra messengere és youtubera használná. Most szerintem ezért nem kéne venni egy 200 ezer forintos telefont. Sőt nekem még egy samsung a40en is simán működik mindez minden probléma nélkül
2022. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"#14 q kerdezonek csak telefonálásra messengere és youtubera használná. Most szerintem ezért nem kéne venni egy 200 ezer forintos telefont. Sőt nekem még egy samsung a40en is simán működik mindez minden probléma nélkül"


Igen, ehhez nem kell 200 ezres telefon. Viszont 1 giga rammal nem megy a hárommal ezelőtti Android sem. Anyám 7 éves telefonjában is 3 giga ram van, ebben 1. Szerintem konkrétan nem indulna el a telefonon a youtube app. A Samsung A40 ehhez képest egy erőmű, abban NÉGYSZER annyi RAM van, mint ebben. N É G Y S Z E R!

2022. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, így utólag is. Nem vettem meg a mobilt. Az egyik mobilguru" ismerős is lebeszélt róla, nem csak ti.


Használtan vásároltak egy készüléket egy GSM-ből.

2022. aug. 28. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!