Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 készülékre hogyan...

IPhone 12 készülékre hogyan tudnék ingyenesen zenét letölteni, amihez később nem kellene internetet használni?

Figyelt kérdés
Kerestem rá több opciót, de valószínűleg vagy béna voltam vagy nem váltak be...
2022. aug. 3. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy
2022. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Emery1 válasza:
64%
Töltsd le számítógépre, majd másold át! Jobb megoldást nem tudok.
2022. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

#2 jól mondja.

Először le kell töltened gépre majd onnan átmásolgatni egyesével.

Nem látok bele a pénztárcádba, de 1esével letöltögetni meg átmásolni elég időigényes (tapasztalat) úgyhogy 1500ft-ot szerintem megér egy előfizetés. Barátokkal/családtagokkal is előfizethettek családi csomagra akár, és így leosztva még olcsóbban jön ki havonta.

2022. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Letöltöd simán netről pl [link] és elmented a fájlokba. Külső lejátszóval pl JetAudio-val le tudod játszani.
2022. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyakori93 ***** válasza:
70%

Hát. Ingyenes megoldás nem nagyon van. Viszont ha belefér, akkor ott van alternatívaként a Deezer. Ami havi 1649 forint.

Azért a Deezert írom, mivel ezt használom, a Spotify esetében nem tudom.

Van egy olyan lehetőség, hogy berakod a kedvencekhez a zeneszámot, és be lehet állítani, hogy letöltse a készülékre, ezáltal nem kell neki internet, így bárhol tudod hallgatni a zeneszámokat.


Otthon wifin rákeresel a zenére, rányomsz a szív ikonra, és már tölti is le.


Gyorsabb és kényelmesebb megoldás mint, az iTunes-al szívni.

2022. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Ott az Apple Music! Ha diák vagy, akkor szemtelenül olcsó. Próbáld ki, 3 hónapig ingyenes. Addig is hallgathatod a zenéket, utána próbáld ki a deezert és a spotifyt is. Mindjárt meg van oldva fél év! :D

Az a legegyszerűbb, ha letöltöd gépre és onnan átteszed a telefonra.

iPhonera az ingyenes appok jönnek mennek. Működik valameddig, aztán letiltják. Ocsmány módon tele vannak reklámokkal, merítik és lassítják a telefont. Nem érdemes vacakolni velük.

2022. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:
83%
Itunes nem szívás, ha tudod mit kell csinálni vele. Akár wifin keresztül is átküldhetőek a zenék és a Zene appban jelennek meg, de kell ugye egy pc vagy laptop, amin vannak zenék. letölthető a “Fájlokba” is a netről bármi, ahogy előttem írták. De a legegyszerűbb és egész jó minőség az apple music használata. A normál előfizetés is havi 1600Ft ( ez kb 2 kg kenyér ára manapság). Azon keresztül is le lehet menteni a telóra a zenéket egy kattintással és nem kell hozzá már net, hogy hallgasd és pc sem. Diákként talán 6-700 Ft havonta az előfizetés.
2022. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!